Sayfa 507/540 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

2. Sayın Canalay, takas paylaşımınız için teşekkür ederim.

3.  Alıntı Originally Posted by Blackwhite1903 Yazıyı Oku
    33 iyi bir direnç olarak duruyor. Bir kaç kez geçti ama Bir kaç seans ağırlıklı ortalamayı bu fiyatın üzerinde kapatmaya ihtiyacı var. Esasen 2018 ve 2019 dan iyi kar var. Onu ne yapacakları önemli. Sözleşme tadili yapmış ve otomatik dağıtılan temettüyü karar verilmesine bağlamışlardı. Kapasite arttırımı için Çed raporuna da başvurmuşlardı. Yakın geçmiş haberlerde var. Şirket satın alındığına göre büyütecektir de. Yani yatırım yapılacaktır ki eaton çok büyük bir şirket. %93 ü hisse olarak , %97 oy olarak ellerinde zaten. Şirketi büyütecekler, küresel bir şirketin parçası yapacaklar. Eaton puzzle da eksik parçayı Ulusoy u alarak yaptı. Sabredin ve izleyin. Yt değildir
    Kottan cıkması konusunda ne düşünüyorsunuz sayın Blackwhite.? %95 e ulaşınca kottan cıkacaklar galiba.

4. şu an imtiyazlı oylar ile geçtiler.
    Attached Images Attached Images
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

5. Yanlış bilgi vermiş olmayayım ama %95 ve %98 arasında fark var. 98 de ödeyip sizi dışarıda bırakabilir diye hatırlıyorum. ama 95 de ise kottan çıkar ama siz ortak olmaya devam edersiniz şeklindeydi sanki. Ama öncelik kasadaki 2 yıllık kar bence.

6. eğer 98 i yakalarlarsa çıkabilirler. Mümkün. o zaman da galiba son 6 ay aof fiyatından bir fiyat belirlelenir veya bir teklif daha verebilirler.

7.  Alıntı Originally Posted by Blackwhite1903 Yazıyı Oku
    Yanlış bilgi vermiş olmayayım ama %95 ve %98 arasında fark var. 98 de ödeyip sizi dışarıda bırakabilir diye hatırlıyorum. ama 95 de ise kottan çıkar ama siz ortak olmaya devam edersiniz şeklindeydi sanki. Ama öncelik kasadaki 2 yıllık kar bence.
    Bilgi için cok teşekkürler sn Blackwhite.Evet 95 ile 98 arsında fark var.95 i yakalarsa kottan cıkabiliyor ama sizin hissenizi alamıyor.Siz kot dışı ortak olarak devam ediyorsunuz. Ama 98i yakalarsa son 3 ay veya 6 ay ki ağırlıklı ortalamadan elinizdeki lotları alabiliyor.Benim korkum yakın zamanda 98 e ulaşıp sonra fiyatı 25 lerde fixlerse ve oralardan malı alırsa.maliyeti düşük olanlar için sıkıntı olmazda yüksek olanlar zorlanır.

8. şu an ulaşamadım ama sanırım para dergisinin son sayfalarında bir tablo vardı. burada 3-6 aylık ve yıllık AOF nı gösteriyordu. oradan bakılabilir ama 31-32 civarı olalbilir. çünkü 28-37 arasında gidip gelmişti bu dönemde

Sayfa 507/540 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •