Sayfa 534/540 İlkİlk ... 34434484524532533534535536 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Yine gömdüler
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2. Taban masallah koca Eaton
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

3. Bu ne bu nasıl bilanço.. dünyanın en büyük elektrik şirketi Eaton....sirketin anasını bellemis... Bilanço sanki ********ler sadece sirketi zarara uğratmak için çalışmış

4.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Bu ne bu nasıl bilanço.. dünyanın en büyük elektrik şirketi Eaton....sirketin anasını bellemis... Bilanço sanki ********ler sadece sirketi zarara uğratmak için çalışmış
    bilanço neden bu kadar kötü geldi bilen var mı?
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5. Alt pazardan an pazara çıktık...bir de bilanço düzgün gelseydi 100 tl hayal degildi..

6.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    bilanço neden bu kadar kötü geldi bilen var mı?
    Yatırım var . yatırım zararı gibi duruyor..

7.  Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Yatırım var . yatırım zararı gibi duruyor..
    ne yatırımı var ? kapasite artışı mı satın alma mı? yatırımlar ne zaman dönüyor? bilginiz var mı?
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8. Kaç gündür tavan açıyor. Bunun derdi ne ki acep.
    77 ile tavan olduğunda özel emirle 75 liradan 600 bin lot satış yapıldı toplamda.
    Sanırım onları alan kimse hisseyi o yönlendiriyor.
    Epey bir zaman beklemiş demek ki.
    sadece 14 lot alabildim 77 den. Birkaç gündür tavana alış yazıyorum ama şimdiye kadar alamadım.
    Kısmetse bugün vermezse bile yarın verebilir diye ümit ediyorum.

Sayfa 534/540 İlkİlk ... 34434484524532533534535536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •