Sayfa 535/540 İlkİlk ... 35435485525533534535536537 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Dolar bazında Amerikalıların aldığı fiyatın neredeyse 2 katına yaklaştı değerlemesi.
    Şu anda 7,5 milyar lira ediyor toplam değeri. 505 milyon dolar. Amerikalılar 280 milyon dolara almıştı diye biliyorum.
    Takas durumu da şöyleymiş 2021 başında;
    5 milyon piyasadaki lotun 3,5 milyonu İŞ'te.
    Kalan 1,5 un da 400 kadarı 2-3 kurumda. Bir kısmı da yatırım ve emeklilik fonları.
    Adamlar planı yapıp bir anda düğmeye basmışlar. Biz de verir mi diye bekliyoruz.
    Alacağımız da anca 100 lot. Onu bile vermemek için sürekli tavan açıyor.
    Bu fiyattan almak delilik bizim için. Ama yine de kuyruktayız. Hadi hayırlısı.

2. Tavana değil de devre keseceğini dikkate alarak girseydik daha iyiymiş. Neyse sonunda alabildik 100 lotumuzu.
    Piyasada fazla lotu kalmamış. 3,5 milyon iş, 400 bin kadar da yatırım ve emeklilik fonları, 300 bin kadar vakıfta görünüyordu en son veride. başıboş 500 bin kadar lotu vardı onun da iyi bir kısmını speğimiz aldıysa eğer şimdi iş speğimizin keyfine kalmış durumda.
    Bol şans. Umarım bunda da zarar etmem. Zira son 1 ayda portföyümü 1/3'e düşürmeyi başardım.

3. Emeklilikten malı aldılar ve uçurdular hisseyi.

4. Bu hissenin spek. i spk tarafından torpilli galiba 60 dan 120 yi gecti tavan tavan ama hic bir ceza almadı kaplamine her tavanda ceza kitleyerek ümüğünü sıktı attı tüm cezaları bir haftada uyguladı.Spk ne güzel adalet uyguluyor bravo. Buna hiç ses cikarmiyor galiba bunun olabildiğince yükselmesine izin verecek sonra düşüşlerde basacak cezayi basacak cezaları yukarılardan alan yatırımcıları cezalandıracak

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bi bakim dedim ilerde ağlama duvarında kimler yer alacak.

Kişisel görüşüm olup yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by exelsior Yazıyı Oku
    Bi bakim dedim ilerde ağlama duvarında kimler yer alacak.

Ağlama duvarını spk inşa ediyor bazı hisselere izin vermiyor patır kütür ne kadar ceza varsa veriyor önünü kesiyor ama buna hic bir ceza vermeyip izliyor göz yumuyor belkide spek toprlilli bilemeyiz ama bu hisse zirveden aşaya gelirken ceza vermeye başlar o zaman ve hissenin daha hızlı düşmesini sağlamış olur tabi spek de işini çoktan bitirip bohçasını doldurup kacmış olur

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by exelsior Yazıyı Oku
    Bi bakim dedim ilerde ağlama duvarında kimler yer alacak.

Ulus e yabancıya satılınca Eaton du galiba 21.7 lerden hisseyi ozamanki dolar satış değerinden bir ay boyunca geri çağırmıştı.Bende hissemi eatona satmıştım.eaton çok büyük oranda hisseyi geri aldı.Ancak yeterli oranı toplayamadığı için borsaya kote olmaktan çıkamadı.Bence spekle anlaşıp yeterli miktarı toplama hareketi başlattı .zaten çok az lot olduğu için fiyatında eaton için bir anlamı yok.Bu hareket borsadan çıkma operasyonunun bir parçası zannediyorum.Sattığım hisse ile araba almıştım daha yeni yeni arabamın değeri üzerine çıktı ULUSE.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

8. Açığa satış ve kredili işlem yasağı geldi... bakalım filmin sonu ne olur...
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 535/540 İlkİlk ... 35435485525533534535536537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •