Special Days Image
Sayfa 492/540 İlkİlk ... 392442482490491492493494502 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Eğer kottan çıkmazsa egeen fiyatları olur şaka değil bu
    tam oyle degıl aslında egeen yaklasık 3 mn sermaye var
    uluse 80 mn

egeen den bahsedeceksen bfren olabılır knfrt olabılır

yuksek sermayelı olarak dokta hatr sayılı olabılır bence daha cok yolu var
    8.5-15 dokta yolculugumuz oldu

katmr %50 kar realızasyonu sonrası %50 ıle 22 tl den bugun uluse ıle yolculuga basladık

vakıt buldukca yazmaya çalısırım ınsallah

genelde boyle hısseler guzel temettu sırketı olmaya adaydır bakalım 2.ç ve 3.ç uluse ıcın cok onemlı 2.ç begenırsem devam ederız ve sonra 3.ç de guzel gelır bızı yanıltmazsa uv burası yuvamız olur bakalım nasıp gerısı...
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. uluse 24.80 ustu kapanıs sart

https://i.hizliresim.com/odjbb9.png

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. Eaton farkini en erken yil sonu gorursunuz. Global sirket oldugu icin once yapilanma sonra buyume seklinde yapacaklar. Cirosal buyume devasa olacaktir .5 sene 10x gibi..

Bknz; Polimer Kaucuk. ( eaton)

2. Ve 3. Ceyrekte ebitda marjlarinda iyilesme olabilir. Sonra yukari gider durmadan

Temettu konusunda haklisiniz. Temettu fonlari Eaton ismiyle gelmeye baslar.

Beklenti borsada satin alinir. Bakalim ne zaman farkedecek piyasa .

Egeen ve dokto portfoyumde hala olan kagitlar. Ben sadece grafiksel olarak Egeene benziyecegi kanisindayim. Sermaye vb . Konular degil.. yanlis anlasilma olmasin .

3 rakkami goruruz 3 senede..

Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    tam oyle degıl aslında egeen yaklasık 3 mn sermaye var
    uluse 80 mn

egeen den bahsedeceksen bfren olabılır knfrt olabılır

yuksek sermayelı olarak dokta hatr sayılı olabılır bence daha cok yolu var
    8.5-15 dokta yolculugumuz oldu

katmr %50 kar realızasyonu sonrası %50 ıle 22 tl den bugun uluse ıle yolculuga basladık

vakıt buldukca yazmaya çalısırım ınsallah

genelde boyle hısseler guzel temettu sırketı olmaya adaydır bakalım 2.ç ve 3.ç uluse ıcın cok onemlı 2.ç begenırsem devam ederız ve sonra 3.ç de guzel gelır bızı yanıltmazsa uv burası yuvamız olur bakalım nasıp gerısı...

4. o kadar kotta kalacağını zannetmiyorum 3 -5 ay sonra çıkarlar

5.  Alıntı Originally Posted by ozgurul Yazıyı Oku
    o kadar kotta kalacağını zannetmiyorum 3 -5 ay sonra çıkarlar
    Neden ciksin !

Banvt ayni muhabbet vardi
    13 den aldilar 30 a gitti...

6. Kağıt yükselmez demiyorum.Tabiki çıkar 30 da olur 40 da bilemem .Sadece firmayı tanıyorum borsada olmak istemiyorlar bunun içinde 1.4 milyon lot toplamaları yeterli.

7.  Alıntı Originally Posted by ozgurul Yazıyı Oku
    Kağıt yükselmez demiyorum.Tabiki çıkar 30 da olur 40 da bilemem .Sadece firmayı tanıyorum borsada olmak istemiyorlar bunun içinde 1.4 milyon lot toplamaları yeterli.
    Hesabin yanlis.. imtiyazli hisse var.

2.166.127 toplamasi lazim

8. Zorunlu pay alım teklifi sonucunda, Eaton Industries 132 yatırımcıdan toplam 9.134.679 adet pay satın almış olup, alınan payların toplam değeri 189.461.463,68 TL'dir. Eaton Industries'in Ulusoy Elektrik'teki pay sahipliği oranı %82,275'ten %93,693'e ve oy hakkı oranı %90,153'ten %96,496'ya yükselmiştir.

Sayfa 492/540 İlkİlk ... 392442482490491492493494502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •