Sayfa 49/540 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    Gedik çizmiş 58k ...satan iş
    Biri tahta yapıcı diğeri patronun mallarının olduğu kurum. Hadi buradan buyurun

Alıntı Originally Posted by TUNAHAN Yazıyı Oku
    Biri tahta yapıcı diğeri patronun mallarının olduğu kurum. Hadi buradan buyurun
    Sürekli bu şekilde geldi çok az farklı kurum oldu..
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

3. Dolayli halk arz gibi...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Arkadaşlar bir pasta atarmısınız

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by camc43 Yazıyı Oku
    arkadaşlar fazla dillendirmeyelim hissemizi sayın deeplara arkadaşımızın dedigi gibi sessizve sakin bekleyelim fazla kalabalıklaşmasın sayfamız saygılar****
    İyide görünen köy klavuz istemezki. Tahta yapıcının da bizim kadar düşünmesi gerekmez mi?

6. Duymayan sağır sultan kaldı . Gedik likidite sağlayıcı gedik in portföy ü aldı bile ilk çeyrek den sonra yabancı pusuda bekliyor vayy halimize . Elimizdeki lotlara sahip çıkalım . Hedef 2020 ... YTD

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Sevgili arkadaşlar bize kısa yoldan zengin olmayı öğrettikleri için borsada da alalım 3 gün sonra zengin olalım beklentisi içerisindeyiz. Piyango bileti gibi çıksın bir an da köşe olalım diye beklemekteyiz. Borsayı bir yatırım aracı olarak görmemiz gerekmektedir. 10 yıl vade bile borsa için aslında az bir beklenti olmaktadır. Şirket hissesi almak onun ortağı olmak demektir. Güvendiğiniz inandığınız bir firmaya ortak olarak onunla geleceği kurmak için yola çıktığınız anlamına gelmektedir. Ülkemiz borsası genel anlamda kargaşaya açık olmasına rağmen seçtiğiniz şirketler sağlamsa eninde sonunda varmak istediğiniz yere ulaşıyorsunuz. Gelelim Ulusoy Elektriğe Ulusoy Elektrik çok inceleyip araştırarak ortağı olduğum bir şirket arzdan sonra beklentilerimi karşılamasa da geleceği çok parlak ve hedefimi aşacak bir yapıya sahiptir. Bu kanıya nereden vardın derseniz şirketin her dönemde ki mali yapısını incelemenizi öneririm şirket borçsuz harçsız fabrikalara ve borçsuz harçsız yaptığı yatırımlara sahiptir. Güçlü bilançosu bulunmaktadır. Tek eksiği bazı dönemlerde ki karının düşük olmasıdır. Bu da normal durumdur çünkü genel küresel sorunlar ya da şirketin bazı dönemlerinde performansının düşük olmasına bağlıdır. Bu durumlar da geçici durumlardır. Şirket her aşamasın da güzel yönetilmektedir böyle yönetildiği sürecede hedefleri aşacak yapıdadır. Dikkat edersiniz ki her yıl karın yarısını (fazlasını istiyorum elbette) temettü olarak dağıtmaları geleneksel bir hal almıştır. Bu da bir şirkete ortak olmak için en büyük artılardan birisidir. Muhasebe oyunlarıyla karını gizleyen ve kar yapsa da çok az kar payı dağıtan firmalarla dolu borsamız da Ulusoy Elektriğin bu tavrı bile bu kağıdı gözü kapalı almam gerektiğini bana yeniden doğrulamış oldu. Geçmiş dönemler de anlık olarak Ulusoy Elektrik'i eleştirdim. Gelecekte de eksik ya da yanlış gördüğüm yönlerini eleştireceğim yalnız Ulusoy Elektrik hissesi portföyüm de var olmaya devam edecektir. Şirketin geleceğinden yapacağı işlerden ve mali yapısından korkmuyor aksine güven duyuyorum. Şirket yöneticilerine güvenmek de ve onların geleceğe bakışını beğeniyorum. Bu duygularla her durum da Ulusoy Elektriğin başarılı bir yol da ilerlediğini ve hedefleri aşan bir durum da olduğunu hissedar arkadaşlarla paylaşmış bulunmaktayım. Yazdıklarım beni bağlamaktadır. YATIRIM ÖNERİSİ OLAMAZ!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,506
    İŞ -GEDİK patron demek ,işlevleri belli kapanışta cepten -cebe gibi bir durum oldu gibi , bu methiyelerin altını doldurması için ilk çeyrek önemli

sadece 2016 son çeyrek etkisiyle karlılığnı artırmadığını , artan karlılıktaki devamın süreceğini bize ipucu verecek ilk çeyrek bilançosu,bana o da yetmez 2 çeyrek de önemli, Enis-Said beyler elbette iyi hedefler beklettiler koymuşlar kendilerini herşey güzel görünüyor ,beni korkutanda bu herşeyin güzel görünmesi

demem odur ki temkinli iyimser olmakta fayda var

Sayfa 49/540 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •