Sayfa 144/540 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Arkadaslar ben dokuldum.Smdi de gidiyor.Ama huyumdur benim gün gelir nasipse çıkarırız kendisinden.Sizlere bol kazanç temenni ederim

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Hayırlı olsun zararına satması beklediğine degilse gerisi teferrruat

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Takas atabilmek varmi şu yüklü satım ve alımları kim yapmış ogrenebilirmiyiz

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. sanırım bu gün şirketin analist toplantısı vardı...buradan ne çıkacak acaba ?? patronun hisselerini satma isteği oluşur mu acaba ?? ileriki günlerde temetü ödemesi de güzel olacak...yabancılar temetü veren hisseleri severler...en son karın yarısını vermişlerdi....bu yıl tahminen 100 milyon kar oluşursa ve bunun yarısını verirse 50 milyonluk bir temetü miktarı ortaya çıkar...hisse başına 1,25 tl civarı....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. SÜREKLI BILGILERE ILISKIN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI
    Yapılan Açıklama
    Düzeltme mi :
    Açıklama
    Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : Sait ULUSOY
    Hayır
    Görev :
    Varsa Birlikte Hareket Eden
    Diger Gerçek-Tüzel Kisiler :
    Ortagı oldugum Ulusoy Elektrik Imalat Taahhüt ve Ticaret A.S. ile Gedik Yatırım Menkul Degerler
    A.S.arasında yapılan Likidite Saglayıcılık Sözlesmesi çerçevesinde , sahibi oldugum paylardan 300.000
    adedi için Gedik Yatırım Menkul Degerler A.S.'ne tanıdıgım alım hakkı 150.000 adet pay için 16.08.2017
    tarihinde kullanılmıstır.
    Bu kapsamda 16.08.2017 tarihinde 150.000 adet pay satıs islemi tarafımca gerçeklestirilmistir.
    Bu islemle birlikte Ulusoy Elektrik Imalat Taahhüt ve Ticaret A.S sermayesindeki pay oranım % 46,03
    olmustur.
    Konu : Pay Alım Satım Bildirimi
    Tüzel Kisi Adına Bildirimi
    Yapanın Adı Soyadı:
    Adres : 1. ORGANIZE SANAYI BÖLGESI, OGUZ CAD. NO:6, . ANKARA TÜRKIYE CUMHURIYETI
    Telefon / Faks :
    ULUSOY ELEKTRIK IMALAT TAAHHÜT VE TICARET A.S.
    Bildirime Konu Borsa
    Sirketi :

6. kingsailor said:
    Bugün 12:22
    İş yatırım ve akyatırım analiz toplantısından bahsetmiş. Çok olumlu şeyler var. En cok öne çıkan siparişler de patlama olduğu ve üçüncü çeyreğin çok iyi geleceği...

7.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    kingsailor said:
    Bugün 12:22
    İş yatırım ve akyatırım analiz toplantısından bahsetmiş. Çok olumlu şeyler var. En cok öne çıkan siparişler de patlama olduğu ve üçüncü çeyreğin çok iyi geleceği...
    bu raporu paylaşabilir misiniz dostlar...bu hissenin normalde en güzel bilançosu son çeyrektir..ama eğer üçüncü çeyreği de güzel gelirse o vakit bu hissede rekor karlar bekleyebiliriz...daha önce de dedik bu şirketin bilançosu çok güzel ama patron çok tehlikeli...hala elindeki hisseleri ne zaman halka arz edeceğini bilmiyoruz...tek sıkıntı budur...tabi bir de patronun bundan sonraki bilançolarda nasıl davranmak isteyeceğini bilmiyoruz...

patronu bir kenara koyarsanız ve sadece bilançoya bakarsak hisse rahatlıkla alınabilirdi...ama şu patrona bir şey diyemiyoruz....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 144/540 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •