Sayfa 72/540 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 569 - 576 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    1 ' nci olarak yanlız basit olarak farkın nereden kaynaklandığını zaten yazarak paylaştım, herhalde ben anlatamıyorum.(ipucu vereyim 31 mart tarihindeki döviz $ kuruna bakın miktarın bir bölümü oradan -zaten bilançoda benim için beklenmedik olan $ olarak olan alacaklardaki % 4 lük kur farkı alacak bölümüne yansıtılmayıp bunun TL bazlı nakit ve stok hanesine bilanço kalemi olarak işlenmesidir.yatırımcı ilişkilerinden bu konu hakkında bilgi almanızın hemen hemen imkansız olduğunun farkındasınızdır, tlf. açsanız bile msn atsanız bile gerekli bilgiler yayınlanmıştır diyecekler: tecrübe ile sabittir. )
    2'nci olarak fikrimi soran arkadaşlara cevabım şu yaptığım kaba hesapla bile 2017 alt kademe kar rakamını bilançoda göreceğimize inanıyorum.
    3'ncü olaraksa , yaratılan algıdan ( karın az geldiği ) ben memnunum ARKADAŞLAR SATIYORLAR, kendilerine GERİ KALAN YATIRIM HAYATLARINDA BAŞARILAR DİLERİM.Ben satmıyorum ,

5.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Emeginize saglik tesekkur ederiz. Ben gedik ve is yatirimin satici tarafimfa olacagini dusunuyordum

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Aynı çete iş başında iş yatirim maliyeti 11 ilginç
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
     Alıntı Originally Posted by deeplara68 Yazıyı Oku
    1 ' nci olarak yanlız basit olarak farkın nereden kaynaklandığını zaten yazarak paylaştım, herhalde ben anlatamıyorum.(ipucu vereyim 31 mart tarihindeki döviz $ kuruna bakın miktarın bir bölümü oradan -zaten bilançoda benim için beklenmedik olan $ olarak olan alacaklardaki % 4 lük kur farkı alacak bölümüne yansıtılmayıp bunun TL bazlı nakit ve stok hanesine bilanço kalemi olarak işlenmesidir.yatırımcı ilişkilerinden bu konu hakkında bilgi almanızın hemen hemen imkansız olduğunun farkındasınızdır, tlf. açsanız bile msn atsanız bile gerekli bilgiler yayınlanmıştır diyecekler: tecrübe ile sabittir. )
    2'nci olarak fikrimi soran arkadaşlara cevabım şu yaptığım kaba hesapla bile 2017 alt kademe kar rakamını bilançoda göreceğimize inanıyorum.
    3'ncü olaraksa , yaratılan algıdan ( karın az geldiği ) ben memnunum ARKADAŞLAR SATIYORLAR, kendilerine GERİ KALAN YATIRIM HAYATLARINDA BAŞARILAR DİLERİM.Ben satmıyorum ,
    $ kurunun ocak ayında 3.80 üzeri olduğu hatırlanırsa yani 31 .03 den önce bir kur realizasyonu yaptıysa şirket hesap o zaman denk gelir. sadece yurt dışı $ üzerinden değil , aynı zamanda hatırlayın bazı elk. dağıtım şirketleri ile anlaşmalar $ a çevrilmişti.
    bunun haricinde
    4.3.BAĞLI ORTAKLIKLARIMIZA İLİŞKİN BİLGİLER bölümünden kısa bir bölüm:
    2015 yılında Endonezya da pazarlama ve üretim faaliyetlerinde bulunmak amacıyla kurulan PT Ulusoy Electric Indonesia ve PT Ulusoy Electric Industry bağlı ortaklıkları 31 Aralık 2016 itibarıyla konsolidasyona dahil edilmiştir.
    Uzun vadeli finansal yatırımlarımız içinde yer alan iştirak Sarl Eldis konsolide finansal tabloları önemli düzeyde etkilememesi sebebiyle konsolidasyona dahil edilmemiştir. Sarl Eldis in faaliyetlerine ilişkin belirsizlikten ötürü 31 Mart 2017 ve 31 Aralık 2016 tarihleri itibarıyla bu şirketteki paylar için değer düşüklüğü karşılığı ayrılmıştır.
    hani CEZAYİR deki 2016 sonu itibariyle MODERNİZASYONU tamamlanan BETON KÖŞK FAB. sı.

8. Patrona gore hissenin ederi bu degil. Gedik ve is yatirimdan alip alip satiyorlar. Madem ederi bu degilse neden daha seffaf olmuyorsunuz.2016 son ceyregi 8 liralarda karsilasaydin fiyat olarak piyasa daha cok ilgi gosterirdi bu kagida. Yuzde 10 luk halka aciklikla bu is olmaz. Ya fiyatin dusecek ya da karın artacak.14 den halka arz et, 7- 8 araligindan geri topla. Halka arzdan gelen parayla sifir borclu trafo fabrikasi kur...Yirtilan deli bekirin gomlegi... Halka arzdan alanin gunahi ne Ulusoy ailesi ? Imtiyazli paylar sayesinde zaten her sey elinizde ! Ah genel kurula bir katilabilseydim..!

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : kaptanoglu; 08-05-2017 saat: 16:49.

Sayfa 72/540 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •