Sayfa 81/540 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 641 - 648 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. Malesef artık kimse alsat grafik atma oldu

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. tek satıcı iş yatırım ayın 9 ile 16 arası 89 bin lot eksi gedik 16 bin lot artı bugünde zaten tahtayı kıran iş yatırım oldu zaten iş yatırım müdale etmese tahta şu ana 11.50 rahat görmüştü bakalım yarında iş yatırımın baskısı sürecek mi sürerse 11 leri gösterebilir inatla 11.20 kapadı iş yatırım geleceği bu kadar parlak bir şirkette bu hareketlere ne gerek var aklımız ermez su akar yolunu bulur benim hedefim buralardan çok yukarı ama hayırlısı tabi y.t.d

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    https://i.hizliresim.com/ALW92Q.png
    https://i.hizliresim.com/P0ZOn9.png
    gerçekte baktığınızda karşınıza şu çıkar ; işyat patron emir vermedikçe ( virman ) satış yapmaz ! satan küçük yatırımcı.
    teb+ deuch+citi = yabancı görünümlü patron, gedik i söylemiyorum bile. daha başka 3 aracı kurum daha işyat. emri ile hareket ediyor( dikkatinizi çeksin gedik demiyorum) YUKARIDA SON 14 GÜN (2 HAFTA) TAKASI MEVCUT AYNI ZAMANINDA GRAFİK

Eski haber fakat detaylar, detayla önemli ,sebebi fiyat katoloğunu paylaşmıştım.
    Avrupa nın Önemlİ Projelerİnde Ulusoy Elektrİk Trafoları Tercİh Edİlİyor
    Fransa da kurulumu yapılacak ve 23.000 hanenin elektrik ihtiyacını karşılayacak 134.000 MW/h enerji üretmesi beklenen dev güneş enerjisi santralinin dağıtım trafosu anlaşması Ulusoy Elektrik ile yapıldı. Ulusoy Elektrik faaliyetlerinin tüm aşamalarında benimsemiş olduğu kalite ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti ilkesi ile önemli enerji santrali ve elektrik altyapı yenileme projelerinin tercihi oluyor. Fransa da kurulacak olan toplam 106.5 MW kapasiteye sahip güneş enerjisi santrali projesi için de Ulusoy Elektrik, 1100 kVA ve 2200 kVA güçlerinde yağlı tip trafo sevkiyatı gerçekleştirecek. Ulusoy Elektrik in yeni ürünü kuru tip trafo ve yağlı tip trafolar pazara hızlı bir giriş yaparak ve düşük kayıp oranları ve Eco-Desing normlarına uygun üretimi ile özellikle Avrupa pazarında en çok tercih edilenler arasındaki yerini almıştır. Geçtiğimiz aylarda uluslararası test süreçlerini de tamamlayan yağlı tip trafolar uluslararası platformda kabul edilirliği ve geçerliliği yüksek olan Kema Hollanda Tip Test Laboratuvarında test edilerek kısa devre performans testini geçmiş ve tip test sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

bir süre müsade istiyorum ,herkese bol kazançlar diliyorum, müsadenizle
    Son düzenleme : deeplara68; 17-05-2017 saat: 09:56.

4.  Alıntı Originally Posted by deeplara68 Yazıyı Oku
    https://i.hizliresim.com/ALW92Q.png
    https://i.hizliresim.com/P0ZOn9.png
    gerçekte baktığınızda karşınıza şu çıkar ; işyat patron emir vermedikçe ( virman ) satış yapmaz ! satan küçük yatırımcı.
    teb+ deuch+citi = yabancı görünümlü patron, gedik i söylemiyorum bile. daha başka 3 aracı kurum daha işyat. emri ile hareket ediyor( dikkatinizi çeksin gedik demiyorum) YUKARIDA SON 14 GÜN (2 HAFTA) TAKASI MEVCUT AYNI ZAMANINDA GRAFİK

Eski haber fakat detaylar, detayla önemli ,sebebi fiyat katoloğunu paylaşmıştım.
    Avrupa nın Önemlİ Projelerİnde Ulusoy Elektrİk Trafoları Tercİh Edİlİyor
    Fransa da kurulumu yapılacak ve 23.000 hanenin elektrik ihtiyacını karşılayacak 134.000 MW/h enerji üretmesi beklenen dev güneş enerjisi santralinin dağıtım trafosu anlaşması Ulusoy Elektrik ile yapıldı. Ulusoy Elektrik faaliyetlerinin tüm aşamalarında benimsemiş olduğu kalite ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti ilkesi ile önemli enerji santrali ve elektrik altyapı yenileme projelerinin tercihi oluyor. Fransa da kurulacak olan toplam 106.5 MW kapasiteye sahip güneş enerjisi santrali projesi için de Ulusoy Elektrik, 1100 kVA ve 2200 kVA güçlerinde yağlı tip trafo sevkiyatı gerçekleştirecek. Ulusoy Elektrik in yeni ürünü kuru tip trafo ve yağlı tip trafolar pazara hızlı bir giriş yaparak ve düşük kayıp oranları ve Eco-Desing normlarına uygun üretimi ile özellikle Avrupa pazarında en çok tercih edilenler arasındaki yerini almıştır. Geçtiğimiz aylarda uluslararası test süreçlerini de tamamlayan yağlı tip trafolar uluslararası platformda kabul edilirliği ve geçerliliği yüksek olan Kema Hollanda Tip Test Laboratuvarında test edilerek kısa devre performans testini geçmiş ve tip test sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

bir süre müsade istiyorum ,herkese bol kazançlar diliyorum, müsadenizle
    patronun elinde iş yatırımda kaç lot mal var bunun hakkında bilginiz var mı işin malını alan zaten kendileri o belli ulusedeye bu fiyatlara kimse alış yazmaz işte satılmıyan mal ne kadar onuda yazarsanız sevinirim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    Arkadaşlar , bu şekilde olan soruları , özelden sorduğunuzda eksiksiz olarak cevapladım ama buradan yazmanın doğru olduğuna inanmıyorum.

BAKIN ULUSOYLAR BİZLERE SESLENİYOR
    Ulusoy Elektrik olarak ihracat yolculuğumuza 2008 yılı itibari ile başladık. Bu bizim için çok büyük ve önemli bir başlangıçtı, çünkü ülkemiz sınırlarında yapabileceğimizin çoğunu yaptığımızı düşünerek uluslararası arenaya açılıp Dünya devleri ile rekabete başladık. Kurum vizyonumuzu da bu bakış açımız ile belirledik. Kendi sektörümüzde Dünya daki ilk beş firmadan birisi olmayı hedefliyor, tüm faaliyetlerimizi bu hedef doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.
    Bu bakış açımız ile Dünya nın en iyi kalite yönetim sistemi standardı olan ISO 9001-2015 ve uluslararası bilinirliğe sahip çevre yönetim sistemi standardı ISO 14001-2015 belgelerinin yeni versiyonunun şartlarını yerine getirerek saygın sertifikalandırma kurumu Bureau Veritas tan alan sektörümüzdeki ilk firma Türkiye de de ilk 50 firmadan birisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Ülke ekonomimizin gelişimi için ihracatın ne kadar önemli bir role sahip olduğunu biliyoruz. Fakat bu noktada da ileri teknoloji ürünlerinin ihracatı öne çıkıyor. Ülkemizin kalkınabilmesi için yurtdışına ham maddenin yanı sıra bilim ve teknoloji satmamız gerekiyor. Bu nedenle
    Ulusoy Elektrik olarak ihracat rakamları içerisindeki payımızın önemli bir değeri olduğunu düşünüyorum. Bugüne kadar 60.000 e yakın orta gerilim hücre ihracatı gerçekleştirdik ve her bir hücremiz en az 700 parçadan oluşan bir teknoloji Bugün ülkemizin imalat sanayi ihracatı içerisinde yüksek teknolojili ürünlerin payı sadece %2,7 .Bize düşen bu oranı daha yukarılara çekmek. Bütün enerjimiz ile yerli teknolojimizin yurtdışındaki kullanımını arttırmak için çalışıyoruz.
    İhracata ilk başladığımız yıllarda sadece bir iki ülkede Ulusoy markası yer alıyorken bugün 4 kıtada 50 den fazla ülkede Ulusoy ürünlerinin kullanılmasını sağladık. Önümüzdeki yıllarda daha fazla ülkeye yayılmasını sağlamak için tümaltyapı çalışmalarımız devam ediyor.

ULUSOYLARIN EN SEVDİĞİM TARAFI NEDİR BİLİYORMUSUNUZ ? ÇOK AZ CEK CAK KULLANIYORLAR.

6. çok ilginç hareketler ama eninde sonunda ederini bulacaktır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    ULUSOY ELEKTRİK 'in 2017 yılı satış ve sipariş KAP a bildirdiği bildirimler.
    1-20.04.2017 tarihinde şirketimiz ile Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) arasında, iki adet 33/11 kV 25 MVA mobil trafo merkezi satış sözleşmesi yapılmıştır.Toplam sözleşme bedeli 1.840.000 USD olup, ürünler 5 ay içerisinde teslim edilecektir.Mobil merkezler UNDP'nin Irak'ta gerçekleştirdiği bir proje kapsamında kullanılacaktır.
    2-Şirketimiz ile Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. arasında 27.04.2017 tarihinde, KDV hariç 18.600.000 TL tutarında trafo merkezi, hücre ve transformatör alımı sözleşmesi imzalanmıştır.Sözleşme kapsamındaki ürünler 2017 yılı içerisinde partiler halinde teslim edilecektir. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. sözleşme döneminde geçerli olacak şekilde , sözleşme tutarının %25'i oranında ek malzeme siparişi verme hakkına sahiptir.
    3-Şirketimiz ile Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. ve Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. arasında 04.04.2017 tarihinde KDV hariç toplamda 7.800.000 USD tutarında trafo merkezi ve hücre alımı sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme kapsamındaki ürünler 12 ay içerisinde partiler halinde teslim edilecektir. Sözleşmenin tarafı olan elektrik dağıtım şirketleri, sözleşme döneminde geçerli olacak şekilde , sözleşme tutarının %25 ' i oranında ek malzeme siparişi verme hakkına sahiptir.

ŞİMDİDE TWİTTER da açıkladıkları
    1-gerçekde 18 aralık fakat devamındakilerin hiçbirisi birdaha haber olarak bile geçmedi !Ar-Ge Merkezimizin geliştirdiği, yaklaşık 5000 konutun günlük elektrik ihtiyacını karşılayabilen 20MVAlık dev mobil trafo merkezi yola çıktı.
    2-Turkcell Edirne Data Center'dan sonra Turkcell İzmir Data Center'ın da orta gerilim şalt sistemleri tedarikçisi olduğumuz için çok mutluyuz.
    3-Uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretilen Ulusoy Elektrik orta gerilim enerji bağlantı ürünleri İspanya'yı enerjilendiriyor.
    4-teslimat haberi miktarda yok ?.Dağıtım şirketleri için üretmiş olduğumuz kompakt trafo ve dağıtım merkezlerimiz görev yerlerine doğru yola çıkmak için hazırlar.
    5-Uzun yıllardır iş birliğimizi sürdürdüğümüz EDCO'nun yeni siparişi11kV ve33 kV metal clad hücrelerimiz Ürdün'ü aydınlatmak üzere hazırlar.
    6-ISO 9001 ve 14001 belgelerinin en yeni versiyonlarının şartlarını yerine getiren sektörümüzdeki ilk firma Türkiye de de ilk 50 firmadan birisi olduk.
    7-Ulusoy Elektrik, Finlandiya'ya 300 den fazla yağlı tip dağıtım transformatörün sevkıyatını gerçekleştirdi.
    8-Toroslar EDAS ve Baskent EDAS 2017 yatirimlari icin Ulusoy Elektrik ile 7,8 Milyon Dolar tutarında sözleşme imzaladı.
    9-Kosava'ya dev sevkiyat!192 adet 24kV HMH,66 adet 24kv RMU, 45adet sac köşk yerli teknolojimizin temsilcisi olacaklar
    10-ispanyaya başka şirkete satış. İspanyol firma ile yapılan anlaşma doğrultusunda 4 adet RMU hücre sevkiyatı gerçekleştirilecek
    11-Dünya nın8.,Türkiye nin ilk tünel açma makinesinin trafo ve O.G.şalt ekipmanı Ulusoy Elektrik tarafından üretildi
    12-YEDAŞ 2017 yılı hücre, trafo merkezi ve trafo alımında Ulusoy Elektrik'i tercih etti.

bunlarda benim paylaştıklarımdan:
    1-Ulusoy Elektrik yeni ürün grupları ile yurtiçi ve yurtdışındaki varlığını güçlendirmeye devam ediyor. Ürdün Elektrik Dağıtım İdaresi (EDCO) ile yapılan anlaşma doğrultusunda 1500e yakın dağıtım trafosu ve 200 e yakın orta gerilim metal clad hücre sevkiyatı gerçekleşecek. MİKTAR VE CİNS TESPİTİ
    2-Almanya, Düsseldor taki yeni satış ofisimiz çalışmalarına başladı. Özellikle 24KV RMU lar ve ekstra düşük kayıplı yeni Avrupa normlarına uygun trafoların Avrupa kıtasındaki satışı ve pazarlaması alanında faaliyet gösterecek ofisimizde, 25 yılı aşkın orta gerilim sektör tecrübesi bulunan Michael Winkler görevlendirildi.
    3-Son teknoloji makine parkuruyla dünya standartlarına uygun üretim yapan Ulusoy Elektrik, Sudan a 130 adet trafo ihracatı gerçekleştirecek.
    4-Avrasya Tüneli nin mobilizasyon sisteminde Ulusoy Elektrik hücreleri kullanılıyor.
    5-3. Havalimanı nın orta gerilim elektrik dağıtım sistemleri projesini üstLENDİ
    6-Electroliva firmasına ait olan Serin Sağlık RES ve ADC Sağlık RES projelerinin orta gerilim enerji bağlantılarının karşılanmasında Ulusoy Elektrik ürünleri kullanılıyor.
    7-Galataport adıyla da bilinen Dünyanın dev gemilerini İstanbul a çekecek Salıpazarı Liman Projesi nin orta gerilim elektrik sistemlerinde Ulusoy Elektrik ile işbirliği yapılıyor
    8-Türk sanayisinin lokomotiflerinden Manisa OSB de Levay Enerji San. Tic. A.Ş. yükleniciliğinde inşaatı gerçekleştirilen, Tiryaki Grup una ait Tırsan Kardan Fabrikası nın hücre ve beton köşkleri Ulusoy Elektrik tarafından karşılanacaktır. Proje kapsamında 6 adet beton köşk ve 15 adet hava yalıtımlı hücre bulunmaktadır.
    9-DİYARBAKIR OSB NİN HÜCRELERİ ULUSOY ELEKTRİK TEN TEDARİK EDİLDİ
    10-Fransa da kurulumu yapılacak ve 23.000 hanenin elektrik ihtiyacını karşılayacak 134.000 MW/h enerji üretmesi beklenen dev güneş enerjisi santralinin dağıtım trafosu anlaşması Ulusoy Elektrik ile yapıldı.
    11-ULUSOY ELEKTRİK İTALYA DA
    12- ELTEL DEN YENİ SİPARİŞ. FİNLANDİYA SİPARİŞLERİ DEVAM EDİYOR
    13-ULUSOY ELEKTRİK UKRAYNA DA
    14-BOSNA-HERSEK ELEKTRİK ALT YAPISI ULUSOY HÜCRELERİ İLE YENİLENİYOR

buradan ne anlıyoruz ?
    1- şirket kurumsal yönetimi sindirememiş ( hiç zannetmiyorum)
    2- çok haber çok alıcı demekdir!
    3- DEVAMINI SİZ GETİRİN......

8. Benim tek korkum bu hisse de, takaslarin tek kisi elinde bulunmasi ve bu sahsin dediginin olmasi. Iki kurum gorunuyor baskin ama ikisinin de arkasinda tek kisi veya tek gup var. Bu yuzden istedigi fiyati belirlerler. Kisa vade de alim icin fiyatinizi iyi tayin edin, yoksa biraz bas agritabilir. Uzun vadede ederini bulur......

Sayfa 81/540 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •