Sayfa 82/540 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 649 - 656 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1. kimse yok mu

Alıntı Originally Posted by afyonlu Yazıyı Oku
    kimse yok mu
    Güzel günde zoraki kapanış
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    Strong Orderbook / More than 100M TL order book as of May 1s17
    YEŞİLIRMAK EDAŞ 18.600.000 TL
    ENERJİSA 7.800.000 USD
    UNDP IRAQ 1.840.000 USD
    EDCO JORDAN 5.941.000 USD
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Export diversifica&on increases significantly
    41% exports depends on a single country in 1Q17 %1 = 540.000 tl.
    1-Jordan(%41)2- Morocco(9) 3-Turkmenistan(7) 4-Lithuanian(5) 5-Algeria(4) 6-Sudan(4) 7-Iraq (4) 8- Mauritania(4) 9-Palastine(4) 10-Other 17 Countries (19) %100 = 54.000.000 tl.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Local & Int Competition
    Local Players Elko ( BANKRUPTED )piyasadan çekildi.~20% Market Share
    Elimsan ( CAPACITY PROBLEM) ~15% Market Share
    Ulusoy Electric Market Share from 40% -Reached to 60% ?%20 boşta potansiyel.

Global Players
    1-Schneider -HQ in France 2- Siemens - HQ in Germany 3- ABB - HQ in Switzerland 4- Ormazabal- HQ in Spain

şimdi verilerde grafiklerde var pakat kopyalayıp yapıştıramadım. Burada önemli olan 2013 le 2017 ilk çeyrek karşılaştırması*
    43,3 den 67,1 milyon tl ye çıkan ilk çeyrek bilançosu . orada dikkat çekici nokta tek iş yapımından - onlarca işe ve 1 fabrikadan 3 fabrikaya , yurtdışı ilk çeyrek siparişleri 54.000.000 tl yi geçmiş , iç piyasanın % 20 sini elinde tutan (ayedaş'ın ihale haberlerine bakın) elko piyasadan çekilmiştir..

4. Yazmayacağım diyorum dayanamıyorum.
    Bütün bilgiler sadece sizdeymiş gibi kesip kesip buraya yapıştırmanın ne anlamı var ?
    Amacınız itibar puanı ise ben verdim.
    Kaynak neden paylaşmıyorsunuz ?
    Ben paylaşayım:
    Ulusoy Elektrik Kök Hücre Dergisi

http://www.ulusoyelektrik.com.tr/Upl...zine/22017.pdf

Biri okusun da faydalansın.
    Tarzınız hiç hoşuma gitmiyor.
    Dönüp dönüp aynı şeyler...
    Amaç bilgi ise bende daha fazlası var emin olun ama buradan paylaştıktan sonra kesin gerçekleşmesi lazım. Bu beklentiler olmazsa bana güvenerek, inanarak alan adamın hali ne olur ?
    Patronlardan biri ile yakın bir geçmişte tanışma fırsatım oldu.
    İşler yolunda iç talep iyi, ihracat iyi, Endonezya fabrika imalata hazır. Test sonuçlarına istinaden Endonezya' daki resmi mercilerden izin bekleniyor. 2017/12 konsolide bilançolarda inşallah Endonezya fabrika satışlarını görmüş olacağız. Cezayir de aynı şekilde. İşler tıkır tıkır yolunda gidiyor.
    2023 için 1 milyar usd ciro hayal. Bunu burdan açık ve net söylüyorum. 1 milyar TL makul bir hedef.
    Patron da dediyse biraz uçuk bir hedef olmuş.

Hayal satanlara inanmayın. Kendiniz araştırın, sorun.

Kendinizin elde ettiği bilgi dünyanın en değerli bilgisidir.

Selamlar,saygılar.

Bu hayal taciri saçma sapan şeyler paylaştığı sürece düzeltmeye devam edeceğim !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    Bu hayal taciri saçma sapan şeyler paylaştığı sürece düzeltmeye devam edeceğim !!!

Tarzınız,yazmanız ? ilginç ! nasıl bir karekter , suçlamayla devam ediyor, işte böyle kişiler yüzünden paylaşım yapmak istemiyordum, şimdi anladınız mı ?
    Evet arkadaşlar gördünüz değil mi ? burada ULUSOY ELEKTRİK ' in resmi sitesinden YATIRIMCI 1Q17 SUNUMU nu paylaşıyorum , O anlamadığı gibi suçlamalarda bulunuyor. RESMİ YAZIYA , HAYAL TACİRLİĞİ DİYEN KİŞİNİN AMACI NEDİR , MADEM PATRONU DA TANIYORSUN ? DEVAMINIDA ANLAT !... YOKSA BİZ Mİ YANLIŞ ANLADIK, evet kimsin necisin ?

6.  Alıntı Originally Posted by deeplara68 Yazıyı Oku

Tarzınız,yazmanız ? ilginç ! nasıl bir karekter , suçlamayla devam ediyor, işte böyle seviyesizler yüzünden paylaşım yapmak istemiyordum, şimdi anladınız mı ?
    Evet arkadaşlar gördünüz değil mi ? burada ULUSOY ELEKTRİK ' in resmi sitesinden YATIRIMCI 1Q17 SUNUMU nu paylaşıyorum , O anlamadığı gibi suçlamalarda bulunuyor. RESMİ YAZIYA , HAYAL TACİRLİĞİ DİYEN KİŞİNİN AMACI NEDİR , MADEM PATRONU DA TANIYORSUN ? DEVAMINIDA ANLAT !... YOKSA BİZ Mİ YANLIŞ ANLADIK, evet kimsin necisin ?
    İkinci sorunuza cevap vermeyeceğim.
    Beni rahatsız eden şey bu bilgiler sadece sizdeymiş gibi kopyala/yapıştır yapmanız.
    Paylaşımları Kaynak göstererek link atarak yapmanız daha isabetli olur. Madem çok faydalı olmak istiyorsunuz atın linki buraya adam okusun, okusun ki daha fazlasını talep etsin!

Bu şirketi hiç tanımayan biri sadece size sorarak bilgi edinmeye çalışır.

Paylaşımlarımda gerçek dışı bir şey görürseniz lütfen düzeltin.
    Ayrıca seviyesiz lafı gerçekten çok ayıp. Alın forum sizin olsun.

http://www.ulusoyelektrik.com.tr/Upl...umu-1q2017.pdf

7. Bakıyorum kağıt ra işlem yok denecek kadar az burda herkez birbirine giriyor arkadaşlar yardimci olmak istiyor ama birileri bir birine kızıyor okuyan okur okumaya beğenmeyen neden kızar anlamış değilim kagit iyice sıkıştı ya sağı ya yukarı kıracak belli ama lütfen bizler birbirimizi kirmayalim zaten bizler elinde az Loti olan küçük yatırımcıya kagit a tahta yapanlar istedin de gider çok büyük haber olmadan zaten gitmez her keze bol kazanç diliyorum

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    suçlamayla başlayıp devam eden , bunu ilk defa da yapmayan sizsizniz . bilmediğiniz birkaç arkadaşın özelden soruları üzerine bunu paylaşmamdı . sadece ben bilirim yada bilgi bende demek ne kadar saçma ve hem de suçlama, bu bile seviye kaybıyken, iyice aşağıya çekip HAYAL TACİRİ demek, işte bu seviyesizce bir yaklaşımdır. SİZ İLK ÖNCE NE YAZDIĞINIZI DÜŞÜNÜN.
    Bu site ne benim nede sizin burası paylaşım yeri, herkesin anlama kapasitesi farklıdır,anlayışı, düşünce şekli farklı , VERİ tek başına sadece bilgidir. İnsan aradaki farktır.
    az önce patronu tanıdığınızı İTİRAF ETTİNİZ , fakat onun koyduğu hedeflerin de gerçekleşmeyeceğinide yazdınız
    şirketin ilk çeyrek faaliyet raporuna da hayal dediniz
    harbiden kimsiniz ? kimleri tanıyor ve kimlerle iletişim halindesiniz ? merak ettim, aydınlatırsanız ben müteşekkir olurum. yanlız seviyeyi koruyarak, suçlama yapmadan ( hayal taciri gibi), şimdiden teşekkürler, eeee ne de olsa patronu tanıyan fazla kişi yok burada.

Sayfa 82/540 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •