Sayfa 17/540 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 129 - 136 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    Aradaki boslugu kapatsa bari...930
    Kapatmazsa şaşarım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    TARİH 18 ARALIK 2016 Ar-Ge Merkezimizin geliştirdiği, yaklaşık 5000 konutun günlük elektrik ihtiyacını karşılayabilen 20MVAlık dev mobil trafo merkezi yola çıktı.
    tarih 9 aralık 2016 Yerli teknolojinin gücü Dünya'yı yeniliyor. Tunus Elektrik İdaresi için hazırlanan mobil trafo merkezlerimiz yola çıkmaya hazırlanıyor.
    tarih 24 şubat 2017 Uzun yıllardır iş birliğimizi sürdürdüğümüz EDCO'nun yeni siparişi11kV ve33 kV metal clad hücrelerimiz Ürdün'ü aydınlatmak üzere hazırlar.
    tarih 23 şubat 2017 Dağıtım şirketleri için üretmiş olduğumuz kompakt trafo ve dağıtım merkezlerimiz görev yerlerine doğru yola çıkmak için hazırlar.
    tarih 27 ocak 2017 Uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretilen Ulusoy Elektrik orta gerilim enerji bağlantı ürünleri İspanya'yı enerjilendiriyor.37 ADET HMH VE 6 ADET RMU ....
    VS ,VS, VS, UNUTMAYIN ALACAKLARIN VADESİ EN FAZLA 100 GÜN.
    Dünyanın 36kV seviyesinde en çok üretim yapan modüler hücre fabrikasının Türkiye'de olduğunu biliyor musunuz?23 OCAK 2017
    [U]BU YILKİ CİRO HEDEFİ 350.000.000 TL VE ÜZERİ ,[/U unutmayın her koyun kendi bacağından asılır.asla YTD. dir.
    Son düzenleme : deeplara68; 10-03-2017 saat: 12:59.

3.  Alıntı Originally Posted by deeplara68 Yazıyı Oku
    TARİH 18 ARALIK 2016 Ar-Ge Merkezimizin geliştirdiği, yaklaşık 5000 konutun günlük elektrik ihtiyacını karşılayabilen 20MVAlık dev mobil trafo merkezi yola çıktı.
    tarih 9 aralık 2016 Yerli teknolojinin gücü Dünya'yı yeniliyor. Tunus Elektrik İdaresi için hazırlanan mobil trafo merkezlerimiz yola çıkmaya hazırlanıyor.
    tarih 24 şubat 2017 Uzun yıllardır iş birliğimizi sürdürdüğümüz EDCO'nun yeni siparişi11kV ve33 kV metal clad hücrelerimiz Ürdün'ü aydınlatmak üzere hazırlar.
    tarih 23 şubat 2017 Dağıtım şirketleri için üretmiş olduğumuz kompakt trafo ve dağıtım merkezlerimiz görev yerlerine doğru yola çıkmak için hazırlar.
    tarih 27 ocak 2017 Uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretilen Ulusoy Elektrik orta gerilim enerji bağlantı ürünleri İspanya'yı enerjilendiriyor.37 ADET HMH VE 6 ADET RMU ....
    Dünyanın 36kV seviyesinde en çok üretim yapan modüler hücre fabrikasının Türkiye'de olduğunu biliyor musunuz?23 OCAK 2017
    [U]BU YILKİ CİRO HEDEFİ 350.000.000 TL VE ÜZERİ ,[/U unutmayın her koyun kendi bacağından asılır.asla YTD. dir.
    Paylaşımlar için teşekkürler. Reel verileri tekrar tekrar görmek güzel. Şirket alanında oldukça iyi. Eninde sonunda ederini bulur. Fakat tek dezavantaj dolaşımdaki hisse sayısı çok az. Oldukça sığ. Bu da işlem hacmini olumsuz etkiliyor.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    [QUOTE=kaptanoglu;107137]Paylaşımlar için teşekkürler. Reel verileri tekrar tekrar görmek güzel. Şirket alanında oldukça iyi. Eninde sonunda ederini bulur. Fakat tek dezavantaj dolaşımdaki hisse sayısı çok az. Oldukça sığ. Bu da işlem hacmini olumsuz etkiliyor.

madem çok tekrar yaptık O zaman susma zamanıdır.

5.  Alıntı Originally Posted by deeplara68 Yazıyı Oku
    Merhaba deeplara68,

350 m ciro hedefi deklare edilmiş bir hedef midir? Link payLaşabiLir misiniz?

Alıntı Originally Posted by aLLoFFs Yazıyı Oku
    Merhaba deeplara68,

350 m ciro hedefi deklare edilmiş bir hedef midir? Link payLaşabiLir misiniz?
    Değil deeplara nin analizi
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

7. [QUOTE=deeplara68;108176]
     Alıntı Originally Posted by kaptanoglu Yazıyı Oku
    Paylaşımlar için teşekkürler. Reel verileri tekrar tekrar görmek güzel. Şirket alanında oldukça iyi. Eninde sonunda ederini bulur. Fakat tek dezavantaj dolaşımdaki hisse sayısı çok az. Oldukça sığ. Bu da işlem hacmini olumsuz etkiliyor.

madem çok tekrar yaptık O zaman susma zamanıdır.
    Yanlis anladiniz sanirim. Paylasimlarin devami motivasyon acisindan olumludur.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    ENİS ULUSOY: 2025 YILINA KADAR YURT İÇİ ELEKTRİK ALANINDA YAPILACAK YATIRIM 110 MİLYAR $ DIR. BUNUN 1/5 i bizim iş sahamıza girmekte ve şuan biz ise % 40 bu sektöre hakimiz ...
    1/5 'i 22 milyar $ yapar onunda % 40 ı 8.8 milyar $ yapar. önümüzdeki 8 yıl için hedef budur. yıllık hedef 1.1 mil. $ sadece yurtiçi.
    gelelim ben yurtiçi ve dışı hedefi yeni yöneticimizin kendi sözlerinden aldım , daha öncede paylaşmış, ama abartılı bulursunuz diye 350 mil. tl 2017 için yazdım , yoksa o da 2025 e kadar çiro hedefi olarak 1-1.5 milyat $ hedef koymuş vaziyette.tabi kademeli büyümede her yıl % 100 e yakın olduğunun farkına varırsınız.
    Eğer ENİS BEY İN dediği gibi olursa önümüzdeki 5 yılda milyar $ lık ciroları göreceğiz.
    unutmayın her koyun kendi bacağından asılır.asla YTD. dir.

Sayfa 17/540 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •