Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
Arama sonucu : 92 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Emtia (ALTIN, GÜMÜŞ, PLATİN) grafikleri ve yorumları

1. Gümüş için ne diyorsunuz, bugünkü düşüşle girsek yine verdiğini alma ihtimali yüksek midir?

Alıntı Originally Posted by Fondip Yazıyı Oku
    Gümüş için ne diyorsunuz, bugünkü düşüşle girsek yine verdiğini alma ihtimali yüksek midir?
    Valla altınla gümüşün günlük haftalık hatta aylık hareketlerine hiç bakılmadan bu aralar her seviyeden alım yapılması gerektiğini düşünüyorum.Sayın kutsi nin bugün koyduğu grafik hakkında mike maloney in videosu var.1980 de biten ralliyi 2000 de başlayan ralli ile direk korele etmiş o nun hesabına göre hemen hemen aynı grafiği çizen bu son ralli ons 11 300 e geince bitiyor ,bitiş tarihi de 2023 kasım da ,hadi yanılma paylarını da ekleyelim 2025 e kadar sürecek ve hep yukarı gidecek bir altın söz konusudur.Gümüş bu ralli devam ederse ne yapar,herhalde ilk bismillahı nominal eski zirvesi olan 50 doları bu yıl içinde görür,benim hesabıma göre ralli sonuna kadar en az 200 doları görür.

3. 13.30 sonrası 1 gün öteliyor fon alım emirleri. 13.28'de gümüş fonu için emir girecekken 1.30'a yakın olması sebebiyle 1 gün (salı fiyatından) öteleyebileceği bildirimi çıktı. alamadan izlemede kaldım. pazartesi daha da inerse artık. böyle bir düşüş gününde altın almıştım, onsu öğlene 30 dolar fırlayıp yüksek maliyetten kucağıma bırakmıştı. 1830/1860 sularıydı sanırım.

Gümüşün 21-24 bandında bir yerlere inebileceği söyleniyor bakalım. Umarım kimse terste kalmaz, herkes aşağıdan alım şansı yakalar. Zira iniş çıkışları çok sert olduğu için orta bantta bir yerden almak da kurtarmıyor, desteklere yakın bölgeler al-sat yapmadan kalabilmek adına daha garanti oluyor.

4. Kısa zaman dilimde yönü bilsem 1000 kaldıraclı işlem yaparım ... tamam şimdi oluyor dediğimizde bir bakıyorsunuz olmadık saatte yıllık gümüş üretimini bir kaç saniye içinde boşaltıyorlar... shortage başlamadan ancak milim milim yükselir... fragmanı için bkn : rodium, palladium... fon da trade için uygun bir yapısı vardı, ama rafineriler kapanmadan böyle farkın oluşması pek güven vermiyor ... fon yönetiminden bir açıklama da yok ...

Arkadaşlar varant forex falan ayrı dünya ,oranın oyuncularının altına gümüşe bakışı başka bizimki başka.Ben altından dünyanın parasını kazandım,ama varanttan ne zaman girsem zarar ettim.Altının gümüşün iniş çıkışlarını varant oyumcusu olduğum zaman hiç tutturamadım,sinirlerim de ordaki kayba dayanamadığından orda sonuç hep zarar hep zarar,o yüzden tövbeliyim al tut dan başka iş yapmıyorum artık.

6. Northstar :

7. Mavi kısım comex'in fiziki teslimatı

Garett goggin :

8. teslimat bugun değilmi valla verdiler elimize teslim aldık

Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz