Sayfa 7/12 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
Arama sonucu : 92 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Emtia (ALTIN, GÜMÜŞ, PLATİN) grafikleri ve yorumları

1. Elimde yurtdışında tatilde harcamak için bıraktığım USD dışında kağıt para kalmadı.

Hepsini çok aşağılardan fiziki sarı ve gri tenekelere yatırdım. Pasif yatırımcı olarak bekliyorum!

RESTİNİZE REST ULAN!

GÜMÜŞ koşmaya başlarsa fena çarpar bu merkep! Altını geçer.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Haftaya gümüş düşerse alımlara kaldığım yerden devam edeceğim. Yol sonuna kadar elimde hiç $ dolar kalmamış olacak. %50 Altın %50 Gümüş yıl sonu portföy hedefim. Kağıt paraları sıfırlıyorum. Fiziksel metallerden başka hiçbir güvence yok artık.

2. Gümüş yarın patlatabilir

3. Gümüş patlaması

4. Gümüşde son durum nedir? Altın almayı düşünüyorum ama gümüşde sanki daha büyük bir potansiyel var gibi? Tahmini olan var mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
     Alıntı Originally Posted by Son Osmanlı Yazıyı Oku
    Gümüşde son durum nedir? Altın almayı düşünüyorum ama gümüşde sanki daha büyük bir potansiyel var gibi? Tahmini olan var mı?
    Gecen ay sattigim evimin parasiyla komple gumus aldim. 2 senelik vadede cok iyi olacagini dusunuyorum. Onumuzdeki 3,4 yilda endustriyel gumus talebi 3e 4e katlamasi bekleniyor. Tarihi zirvesi 50 usd ve zirveye henuz cok uzakta.

Ancak kisa vadeli duzeltme gelebilir. Son iki haftada baya artti, ortalamadan uzaklasti.

6.  Alıntı Originally Posted by soros74 Yazıyı Oku
    Gecen ay sattigim evimin parasiyla komple gumus aldim. 2 senelik vadede cok iyi olacagini dusunuyorum. Onumuzdeki 3,4 yilda endustriyel gumus talebi 3e 4e katlamasi bekleniyor. Tarihi zirvesi 50 usd ve zirveye henuz cok uzakta.

Ancak kisa vadeli duzeltme gelebilir. Son iki haftada baya artti, ortalamadan uzaklasti.
    Aralık ocak gibi ev almayı planlıyorum. Kısa vade de altın mı gümüş mü? Hangisi tercihiniz olurdu?
    Teşekkürler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
     Alıntı Originally Posted by Son Osmanlı Yazıyı Oku
    Aralık ocak gibi ev almayı planlıyorum. Kısa vade de altın mı gümüş mü? Hangisi tercihiniz olurdu?
    Teşekkürler.
    Her vadede gumusu altina tercih ederim.

Sayfa 7/12 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •