Sayfa 11/538 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 81 - 88 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

adam satacak tabi senin olsa satmaz mısın

2.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    adam satacak tabi senin olsa satmaz mısın
    Ben daha yükselerden satardım ilk yükselişte hisse mi satılır arkadaş bırak çıksın ...

3. yeni hisse, operasyon yememiş, iyi kar açıklamış istese nerelere götürür...

4. Hisse sahipleri hisselerini satabilir ancak harekete başlar başlamaz satmak yangından mal mı kaçırıyorsun hisse korkunç kar etmiş neden satıyorsun sorusunu akla getirir...Birde hisseyi baskılar bu iki açıdan problemli bu satışlar karşılanırsa film o zaman başlar...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Hisse sahipleri hisselerini satabilir ancak harekete başlar başlamaz satmak yangından mal mı kaçırıyorsun hisse korkunç kar etmiş neden satıyorsun sorusunu akla getirir...Birde hisseyi baskılar bu iki açıdan problemli bu satışlar karşılanırsa film o zaman başlar...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen öyle insan kendi hissesini böyle baltalar mı arkadaş, satış yapmasa hisse ikiye üçe katlayacak bu kârla, ama satıyor paraya çok ihtiyacı var heralde...

uyarmak istedim arkadaşlar... bu satan arkadaş yıllardır btçim in kanını emen arkadaştır...bilançoya dikkat edin bence mal satmak için hazırlanmış gibi...
    ytd

7. Hissede ky yok kilit vuracak.

Korku salmaya çalışıyor hisse satmakla

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 11/538 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •