Sayfa 12/538 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 89 - 96 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Hissede ky yok kilit vuracak.
    Yakında gelirler ...ah ky hiçbir zaman sabır denen şeyi öğrenemedin...calısmakla para kazanılmaz sabır ile şöyle etrafına bak biraz...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Firmanın uzun biri yolu olduğuna inanıyorum lakin uzun bir tatile çıkacağım ve olası sirkülasyonlarda pek ilgilenemeyeceğim bu yüzden çıktım. Kaarı realize etmem lazım.

Kalanlara bol kazançlar

3.  Alıntı Originally Posted by existence Yazıyı Oku
    Firmanın uzun biri yolu olduğuna inanıyorum lakin uzun bir tatile çıkacağım ve olası sirkülasyonlarda pek ilgilenemeyeceğim bu yüzden çıktım. Kaarı realize etmem lazım.

Kalanlara bol kazançlar
    Güzel günlerde harca...

Dikkat edin...sadece btcim in uzun sureli grafigine bakin...uzun vade dusunmeyin...bunlar kan emici...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Güzel günlerde harca...

Eyvallah hocam bol kazançlar

6. beyler bayanlar bu hissenin 165 milyon kar ettiği doğru mu yahu.Ben bugün alacaktım ama tahta çok sığ.Aldık mı elimize verirler diye düşündü almadım.Netekim sona doğru satışlar karşılanmadı.Yarın 7 tl altından alınır mı sizce.Çünkü fevkalade yüksek bi kar etmiş.Grafiği çok ilginç geldi bana.

7.  Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    beyler bayanlar bu hissenin 165 milyon kar ettiği doğru mu yahu.Ben bugün alacaktım ama tahta çok sığ.Aldık mı elimize verirler diye düşündü almadım.Netekim sona doğru satışlar karşılanmadı.Yarın 7 tl altından alınır mı sizce.Çünkü fevkalade yüksek bi kar etmiş.Grafiği çok ilginç geldi bana.
    Kar 165 milyon evet doğru...
    Bunun 161 milyonu Net Esas Faaliyet Kari...

8.  Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Kar 165 milyon evet doğru...
    Bunun 161 milyonu Net Esas Faaliyet Kari...

teşekkürler.Bi miktar alayım bari .ancak takaslara baktım o da ne.Piyasada hiç hisse yok.Bu hissenin tahtası daha oturmamış gibi.Ama ben yine de bu kadar kar etmiş hisseden bi miktar almak istiyorum.ancak bu tahtaları biliyorum,sömürücü çoktur dibine kadar çekerler.6 tlye kadar bekleyeceğim.

Sayfa 12/538 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •