Sayfa 24/538 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 185 - 192 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Aman dikkat sahipleri mimlidir...cok bekletir...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugünkü grafiğe baktığında anlaşılır, ben alışları bıraktıktan sonra düşmeye başlıyor.

Bu hisse çok sağlam, beklenti büyük, iki aya 10 TL, yıl sonu 15 üstü yapar.

3.  Alıntı Originally Posted by karadeniz1234 Yazıyı Oku
    Kağıtta çok iyi gelecek görüyorum, aldım, dün de epey lot aldım yine pastada çıkmadı, o yüzden pasta hatalı.
    Çalıştığınız kurum hangisi. Sizinle ayni kurumdan olan bir başkası da bugun satiş yaptiysa (diyelim ki 15.000 lot da o sattı.) Sizin kurumun gün sonunda sıfıra sıfır elde var sıfır şeklinde görünür.

Bu kadar yüklü porföyünüz var ama bu konulari bilmeyişiniz çok ilginç.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tahta sahibi burayı okuduğundan benim hareketimi takip edecektir. Beni dökmeye çalışırsa, bende karşı hareket yaparım. Kimseye hangi hisseden kaç lot aldığımı söylemedim bu ana kadar, 3 ayrı hesaptan ve aracı kurumdan işlem yaptığımdan tahta sahibi beni kolay kolay yakalayamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by tomakin37 Yazıyı Oku
    Yani neden 😊Birde bize göre büyük yatırımcısın neden takas vb göremiyorsun işlem hacmi yüksek olunca aracı kurumlar ücretsiz veriyor programı
    Tomakin37 neden sorduğumu biliyon...Çünkü arkadaşımızın beklentisi önemli evet neden yatırım yaptınız çok basit ancak etkili bir cevap olmalı ki o kadar lotu parayı bu hisseye gömmesine bizde ikna olalım.Belki de bizim göremediğimiz bir bakış açısıyla değerlendirecek...

Tomakin37 hisse dikkat edersen hisse hareketini sabah seansı bitmeden yapıyor ve hemen akabinde gelene vererek günü kapatıyor...Bu geleneksel bir yöntem ve biraz acemilik kokuyor...Çünkü hacim ele veriyor...Bu hissede evet beklenti yüksek olabilir ama bu öncelikle karın değerlendirilmesiyle ilgili olacaktır...Sağlıcakla kalın...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tomakin bu arada takasa bakmam...Takas büyüklerin küçükleri yutmak için kullandıkları ayı kapanıdır...Bu söylediğimi unutma...

7. Genelde ky'nin para kazanacağı hisseler, yüksek işlem hacimli para girişi olan ve beklentili kağıtlardır.

Ben portföyümde çok riskli kağıtlara da az miktarda girerim (en son ihlgm, ihyay, dyoby). Bu da onlardan biri, ya herro ya merro. Bazen de aşı tutmayabiliyor başıma gelmedi de değil.

8.  Alıntı Originally Posted by karadeniz1234 Yazıyı Oku
    Genelde ky'nin para kazanacağı hisseler, yüksek işlem hacimli para girişi olan ve beklentili kağıtlardır.

Ben portföyümde çok riskli kağıtlara da az miktarda girerim (en son ihlgm, ihyay, dyoby). Bu da onlardan biri, ya herro ya merro. Bazen de aşı tutmayabiliyor başıma gelmedi de değil.
    Karadeniz1234 tespitlerinize katılıyorum...Aslinda strateji olarak ufak bir miktar dediginiz hisselere gerçekten girilebilinir bu ufak miktar 15 bin lotsa bence pörtföyünuz oldukça güçlü en azından benim için büyük bir meblağ...
    Sağlıcakla kalın...

Sayfa 24/538 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •