Sayfa 424/538 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Bu ülkede borsa oynanmaz..zarar ciksa 1 saniye durmam...yeter hasta edecekk...olan k.y..oluyor...y.t.d..
    sen yazdıkça gitmeyecek gibi? yazmasanda kagıdın önü açılsa oyuncu...ytd

2.  Alıntı Originally Posted by 35plt35 Yazıyı Oku
    sen yazdıkça gitmeyecek gibi? yazmasanda kagıdın önü açılsa oyuncu...ytd
    Kâğıtta k.y..dokulmedikce gitmez...tavan yapar akşama nötr kapatır...artik bizde ilk tavanda satariz..gidecekse gitsin...madem...baska kağıtlar nasıl gidiyor..sen duygusala bağlamışsın...ac gözlü patronların kağıdı bekler...bilesin...y.t.d...

3.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Kâğıtta k.y..dokulmedikce gitmez...tavan yapar akşama nötr kapatır...artik bizde ilk tavanda satariz..gidecekse gitsin...madem...baska kağıtlar nasıl gidiyor..sen duygusala bağlamışsın...ac gözlü patronların kağıdı bekler...bilesin...y.t.d...
    bak sen yazma gör bk nasıl gidecek yazınca sen ne degişiyor ytd

4. oyuncu arkadaşım artık yazmasan nasıl olur ne dersin hiç bir anlam ifade etmiyor yazdıkların

5.  Alıntı Originally Posted by tarkan1071 Yazıyı Oku
    oyuncu arkadaşım artık yazmasan nasıl olur ne dersin hiç bir anlam ifade etmiyor yazdıkların
    aynen ortak katılıyorum sana ayrıca temeddü öncesi bölünsün bizim lotlar 2 ye katlar 020 kuruş degilde 040 kuruş temeddü alırız...temeddü tarihide dogum günüm gider o parayı kıbrısta catır catır yerim rulet oynarım 0 komşuları benim rakamlar ytd

6. Ben k.y.arkadaşların mağdur olmaması için yaziyorum...siz neden ilgilendiniz hayret...y.t.d..

7.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Ben k.y.arkadaşların mağdur olmaması için yaziyorum...siz neden ilgilendiniz hayret...y.t.d..
    yaz ortak o halde ne diyeyim...ytd

8.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Ben k.y.arkadaşların mağdur olmaması için yaziyorum...siz neden ilgilendiniz hayret...y.t.d..
    zaten magdur olduk olacagımız kader....ytd

Sayfa 424/538 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •