Sayfa 43/538 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 337 - 344 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Tahta yıl iyi yaptılar

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Pastayı paylaşabilirmisiniz.

Hissede toparlanma emareleri var, yarın ve cuma günü kapanışları önemli, bist'teki çöküş devam ederse diyecek bir şey yok.

3.  Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    Şirketlerin dağıtılmayan karlarına %1 vergi geldi...
    Bu yükselişi buna bağlayalım mı bilemiyorum çünkü hali hazırda Mis Gyo hisse başı evet hisse başı 4 TL temettü verecek parası var...2017/6 bilançosuna göre şimdi bilmiyorum.
    Temmuz,Ağustos,Eylül Emlak satışlarının en yoğun olduğu dönemler 1 TL de temettü ordan gelirse 5 TL yi bulabilir mı bilemiyorum...
    Ancak endeksin %-2.61 çöktüğü bir gün tavana gidip tavana yakın tutunabiliyorsanız burda düşünmek gerekir...
    Birde şu var Spek malı alttan alıp millete kitlemişse hepimize geçmiş olsun 5 lere yolculuk başlar...
    Son durum bu mu yarın belli olur...
    Sağlıcakla Kalın...

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    6 aylık karla bile 4.23 kuruş temettü verebiliyor 12 aylık kar ne olur bilemiyorum.
    şu anki defter degeri 5.73
    5 tl de temettü desek 10.73
    verir mi kesinlikle verir şirket zaten kar dağıtım politikasını kap ta açıklamış
    zaten hisselerin %95 i kendilerinde oldugu için otomatik olarak kar kendinde kalacak
    ama hisse için piyasa imajı ve güveni tavan yapacak.
    ayrıca bu adamlar çok zengin bakınız arkas holding ceosu bu şirketin aynı zamanda sahibi.
    http://www.arkas.com.tr/ana_sayfa.html
    http://www.arkas.com.tr/ana_sayfa.html?m=6#7
    adamın 50 tane gemisi var yahu bugün öylesine biraz almıştım.dogal olarak araştırdım.

4. inceledikçe kafayı kıracam yav bu adamlar neymiş böyle havayolu şirketleri bile var misstralle alakası ne derseniz.mistralin arkasında dev ticari kuruluşlar demek oluyor bu.

5. takasta yatırım finansmandan mal geliyor halka açık kısmından yatırım finansmanı çıktım hesabıma göre yatırımda 200 bin lot mal kalmış yani satmak isterse o kadar malı var patronun.başka yok.yani kapa bildirilen haberdeki malın 650 bini bence satılmış durumda.

6. file:///C:/Users/Casper/Downloads/Denetim%20Komite%20Karar-.pdf

deger despit raporunda hisse başına 10.89 kuruş çıkıyor temettü hariç öz sermaye neden
    425 degilde 270 acaba benim düşüncem yatırım amaçlı gayrimenkuller kaleminde gerekli düzeltmeyi yapmamışlar.
    uçuk olacak ama
    10.89+5+piyasada kalmayan mal +arkasında arkas holding gibi dev bir holding
    bence bu adamlar bu hisseyi spor olsun diye halka açmışlar.

7. Evet doğru, hissenin olması gereken değer çok çok yukarıda.
    2.5milyon dolardan ofis-daire satıyorlar İzmir'de.

8. Gunaydın ortaklar.
    Bugunde aksiyon devam eder gibi

Sayfa 43/538 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •