Sayfa 488/538 İlkİlk ... 388438478486487488489490498 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. 2,22 alıcı 5 bin lot daha da geberir mi bilmem

iyicene baydı endeks yükselsede düşüyor düşsede düşmeye devam ediyor

3.  Alıntı Originally Posted by ADANA0001 Yazıyı Oku
    istedikleri filmi çevirsinler dün 250 den verdiklerini 215,7 ortalamayla geri aldım.hadi bakalım siz mi beysiniz ben mi?.Y.T.D.
    istedikleri filmi çevirsinler.Bu kadar yüksek temettüye bu hisse buralarda geziyorsa yönetim kurulu kararları bu kadar yakınsa büyük baba acaip bir oyun oynuyor.Buralardan alanlar bence kazanırlar.Benim gibi karı %15 gördümü SAT alttan al.Ancak şimdi satılacak hal kalmadı.Yumurta ha çıktı ha çıkacak.Bana göre buralardan satanlar büyük bir yanlışın içerisinde.Ben tamamıyla dün ve bugün tümüyle mala girdim.Bekleyeceğim artık 3000 lı rakamları.Yine bana göre 3000 lü rakamlar uzak değil.Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by ADANA0001 Yazıyı Oku
    istedikleri filmi çevirsinler.Bu kadar yüksek temettüye bu hisse buralarda geziyorsa yönetim kurulu kararları bu kadar yakınsa büyük baba acaip bir oyun oynuyor.Buralardan alanlar bence kazanırlar.Benim gibi karı %15 gördümü SAT alttan al.Ancak şimdi satılacak hal kalmadı.Yumurta ha çıktı ha çıkacak.Bana göre buralardan satanlar büyük bir yanlışın içerisinde.Ben tamamıyla dün ve bugün tümüyle mala girdim.Bekleyeceğim artık 3000 lı rakamları.Yine bana göre 3000 lü rakamlar uzak değil.Y.T.D.
    1 haftadır düşüyor namususz bu kadarla olmaz be pazartesi spk şikayet edecem

5.  Alıntı Originally Posted by KOBRA909 Yazıyı Oku
    1 haftadır düşüyor namususz bu kadarla olmaz be pazartesi spk şikayet edecem
    Kardeşim hiç canını sıkma buraların bu kadar yüksek temettüyle aşağılara gitmesi tamamen spekülasyon.Zamanında bu oyunu bana VANGIDA da yaptılar.Yklaşık 8 ay bekledim yüzde yüz yükseldi.Ordan sattıktan sonra yüzde yüz daha yükseldi.Üzülme kardeşim sabreden herkes bu tahtadan kazanır.Büyük baba malı kaptırmış o malları almaya çalışıyor.YA SABIR YA SABIR diyenler bekleyenler kesinlikle kazanacaklar.Biz burada yazdıkça spek baba aşağılara basmaya devam edecek ETSİN BENİM ACELEM YOK.ACELE İŞE ŞEYTAN KARIŞIR.Y.T.D.

6. Benim önceki yazılarımı okuyun . Yazı yazdığım bir senetten hiç kimse kaybettim diyemez.buradada epey zamandır yazıyorum hiç kaybetmedim.inşaallah yine kaybetmeyeceğim.y.t.d.

7. Aldığım duyuma göre, izmir ticaret odasının olduğu binada olan hapag lloyd, mistral binasına taşınmış, bir kaç ay önce genel merkezin kemalpaşa yolu üzerine taşınması bu sebepten deniliyor, faaliyet raporunda bu duyum doğru ise göreceğiz. ASLA YTD.

Alıntı Originally Posted by deathstromm Yazıyı Oku
    Aldığım duyuma göre, izmir ticaret odasının olduğu binada olan hapag lloyd, mistral binasına taşınmış, bir kaç ay önce genel merkezin kemalpaşa yolu üzerine taşınması bu sebepten deniliyor, faaliyet raporunda bu duyum doğru ise göreceğiz. ASLA YTD.
    Öyle olunca ne olurki salı günü genel kurulu var her gün düşüyor

Sayfa 488/538 İlkİlk ... 388438478486487488489490498 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •