Sayfa 51/538 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 401 - 408 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. BIST TE bulamadım halka arzı varmı

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yine başladığı yere döner artık çok çıktı zaten soktumunu kağıdı, 8.18 e çıktı 5.83 e kadar düştü , son çıkışta 7.93 ü gördü tepetaklak düşüşe geçti adamlar ufak ufak yediriyorlar . Kardesim çıkar şunu 15 - 20 ye de rahat rahat sat bu fiyattan satmanın anlamı ne sokayım sizin yaptığınız işe...

Nasıl bir hisse bu anlamış degilim.normalde bir hissede satış haberi düstümü, hisse ya yatay da durur ya da az bir şey düşer...(esemi hiç karıştırmayın ,haber düştüğünde % 50 yakın değer kaybetmişti).Ama bu ne yaptı,fırladı gitti, Ben de panikle çıkmıştım geçen hafta 6,35 den.sonra hisse tavana kitlemişti...eee şimdi niye geriliyor...acayip bir hisse yaa..

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6.  Alıntı Originally Posted by ibacc Yazıyı Oku
    Yine başladığı yere döner artık çok çıktı zaten soktumunu kağıdı, 8.18 e çıktı 5.83 e kadar düştü , son çıkışta 7.93 ü gördü tepetaklak düşüşe geçti adamlar ufak ufak yediriyorlar . Kardesim çıkar şunu 15 - 20 ye de rahat rahat sat bu fiyattan satmanın anlamı ne sokayım sizin yaptığınız işe...
    Sonuna kadar haklısın altını gümüş olarak satanıda gördük burdaki hisse parasına ihdiyacı varsa ortağın Demekki hebeyi kurutmuş gözü bizim anbara dikmiş durum vahim maliyete gelsin iki dakka durmam geçende çıkdı bi beşdakka onda da kararsız kaldık kaçırdık bakalım ama şahsi düşüncem çağımızdaki paralardâ gözleri var...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 51/538 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •