Sayfa 513/538 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by bünyas08 Yazıyı Oku
    Vuhuuu zalımlar dmden yazmaya başlar şimdi ))

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yarın zarar kes yapcam TSKB gyo alacam 10 M TSKB ger alım başlatmış. Seans açılmadan emir girsem direk tavan açılsa dahi hisseyi alabilirmiyim

2.  Alıntı Originally Posted by Ceren Yazıyı Oku
    Yarın zarar kes yapcam TSKB gyo alacam 10 M TSKB ger alım başlatmış. Seans açılmadan emir girsem direk tavan açılsa dahi hisseyi alabilirmiyim
    3-5 günde 5.000 zararla kestirip atacaksan;
    ya para gani, yada bizimle maytap geçiyon kardeş...
    geçenlerde başka topikte yine senin gibi yazan biri vardı, en sonunda klavyesinden baklayı çıkartıp başka hisse adı paylaştı..
    seni okuyanda şirket battı zannedecek, bu yazılanlardan etkilenen kişiler olabilir ve sen vebal alırsın...
    yazıktır günahtır yapmayın böyle..

3.  Alıntı Originally Posted by selamsiz38 Yazıyı Oku
    3-5 günde 5.000 zararla kestirip atacaksan;
    ya para gani, yada bizimle maytap geçiyon kardeş...
    Geçenlerde başka topikte yine senin gibi yazan biri vardı, en sonunda klavyesinden baklayı çıkartıp başka hisse adı paylaştı..
    Seni okuyanda şirket battı zannedecek, bu yazılanlardan etkilenen kişiler olabilir ve sen vebal alırsın...
    Yazıktır günahtır yapmayın böyle..
    borsa nın cahili bu olsa gerek

4. Arkadaşlar ya biri bizle billur geçiyor, ya da gerçekten yardıma muhtaç. Şöyle ki :

- kimse şu fiyattan aldım şu kadar zararım var demez, özellikle halka açıklığı düşük olan, lot sayılan bir kağıtta, kan kustururlar elini belli edersen.

- zararım çıksın bulaşmayacağım diyorsun, hem de şu hisse geri alım açıkladı vs diyerek yatırımcıyı yönlendirmeye çalışıyorsun. ( her ne hikmetse bedelli, temettü sürecini bilmiyorsun, milletten açıklama istiyorsun fakat geri alım yapacak hissenin yükselebileceğini kestirebiliyorsun)

Hisse.net'de daha başarılı tiyatro oyuncuları görmüştük, bu arkadaş biraz amatör kalıyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by deathstromm Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ya biri bizle billur geçiyor, ya da gerçekten yardıma muhtaç. Şöyle ki :

- kimse şu fiyattan aldım şu kadar zararım var demez, özellikle halka açıklığı düşük olan, lot sayılan bir kağıtta, kan kustururlar elini belli edersen.

- zararım çıksın bulaşmayacağım diyorsun, hem de şu hisse geri alım açıkladı vs diyerek yatırımcıyı yönlendirmeye çalışıyorsun. ( her ne hikmetse bedelli, temettü sürecini bilmiyorsun, milletten açıklama istiyorsun fakat geri alım yapacak hissenin yükselebileceğini kestirebiliyorsun)

Hisse.net'de daha başarılı tiyatro oyuncuları görmüştük, bu arkadaş biraz amatör kalıyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    hocam kısaca borsa nın cahili bu olsa gerek

6.  Alıntı Originally Posted by Ceren Yazıyı Oku
    Öfff sıkıldım ya bu para pul işlerinden yok mu genç zengin karizmetik biri evleneyim
    Sadece algı yapsan insanlara anlarım.hangi bayan bir forum sitesinde böyle açıklama yapar.20 bin lot aldiginizi yazmıştınız .doğruysa hissede olan arkadaşlara saygı için aldiginizin resmini buraya atarsanız sizden özür dileyecegim.bu hissede tövbekar olmamın sebebini anlayanlar olmuştur.
    Şimdi süreç nasıl yaşanacak ;
    SPK bedelsiz onayı geldi.sirkete ihraç belgesi gönderilecek.ihrac belgesini şirket kapta yayınlayarak bedelsiz bölünme gününü ilan edecek.piyasa nasıl algılar ben bilmem.elimde olsa zarardaysam satmazdim elimde yoksa bulasmazdim.herkes kendi akliyla hareket etsin.forum sitelerinde görmediğimiz algı kalmadı.y.t.d.

7.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Sadece algı yapsan insanlara anlarım.hangi bayan bir forum sitesinde böyle açıklama yapar.20 bin lot aldiginizi yazmıştınız .doğruysa hissede olan arkadaşlara saygı için aldiginizin resmini buraya atarsanız sizden özür dileyecegim.bu hissede tövbekar olmamın sebebini anlayanlar olmuştur.
    Şimdi süreç nasıl yaşanacak ;
    SPK bedelsiz onayı geldi.sirkete ihraç belgesi gönderilecek.ihrac belgesini şirket kapta yayınlayarak bedelsiz bölünme gününü ilan edecek.piyasa nasıl algılar ben bilmem.elimde olsa zarardaysam satmazdim elimde yoksa bulasmazdim.herkes kendi akliyla hareket etsin.forum sitelerinde görmediğimiz algı kalmadı.y.t.d.
    Yemin ederim 4000 zararla çıktım. Tsgyo aldım 0.79 dan ondada zarardayım ne boh yicem bilmiyorum

8.  Alıntı Originally Posted by KOBRA909 Yazıyı Oku
    borsa nın cahili bu olsa gerek
    böyle yazınca arşamı erdin şimdi, cehaletinimi kapatmış oldun
    bulaşmayım diyorum ama bi bitmediniz amk
    bu yazımda sana giren yada çıkan ne oldu da hakaret ettin dmbkcc

Sayfa 513/538 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz