Special Days Image
Sayfa 514/538 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by selamsiz38 Yazıyı Oku
    böyle yazınca arşamı erdin şimdi, cehaletinimi kapatmış oldun
    bulaşmayım diyorum ama bi bitmediniz amk
    bu yazımda sana giren yada çıkan ne oldu da hakaret ettin dmbkcc
    sana mı yazdım salak herif ceren diye biri vardı tavan olmuş hisseden senet alacakmış
    ne diyeyim şimdi niye herşeyi üstüne alınıyorsun ki...

2. Bu yazıdan ne anlaşılır geri zekalı, daha alıntı yapmasını bile beceremiyorsun

3. Sn.selamsiz38 arkadaşı yanlış anlamissiniz.size yazmamış.size hocam diye hitap etmiş gönül kirmayin.bosverin

4. Tescil haberiniz geldi.simdi şirketin bölünme tarihini açıklaması gerekli.t+2 olduğundan 2 gün sonrasına açıklanabilir.aciklama geldiğinde.
    ben burada yorum yazarken bizim zamanında yaptığımız hataları yapmayasiniz diye yazdım.ve süreç hakkında bilgilendirme yapmaya çalıştım.belki bir iki kişiyi zarardan veya paniklemesini engeleyebildiysem mutlu olurum.unutmayin borsa pişmanlık tır.hirs insanı bitirir.kalin sağlıcakla.y.t.d

5. Ya arkadaş zaten burnumdan soluyorum,
    adamlar zaten psikolojiye oynuyor,
    bir aya yakındır taşıyorum zıkkımı,
    kendime hedef belirlemiştim ve o hedeftende iyi bir karla cuma günü sattımmmm. ama öyle bir tavan havası estirdiki, temettu dalgasına tekrar daldım,
    dünkü ve hele bugünkü hareketler insanı bezdirdi, üstüne de kobranın yazısını görünce çileden çıktım vallaa,
    tmm özür dilerim ben yanlış anlamış olayım, kusura bakma kobra kardeş,
    en azından kapanışı güzel yaptı, umudumu yeşertti ve grafiğimede sadık kaldı,
    bu arada haalaa temettu hesabıma gelmedi, dört gözle onu bekliyorum.
    elimdekileride biraz zamanımı alcak ama daha fazla karla vereceğime inanıyorum.
    kalın sağlıcakla
    Son düzenleme : selamsiz38; 04-12-2018 saat: 20:56.

6. Buda MSGYO günlük grafiğim
    İnşallah aşağı kırmaz da grafiğim çalışır, mal taşıyorum çünkü

7. Temettü ler hesaba geçmemiş daha. Hesabına geçen varmı bilgi verebilirmi lütfen

8. benimkiler sabah sabah geçmiş )

Sayfa 514/538 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •