Sayfa 461/538 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Takas için teşekkür ederim sn.ikigozum.bilancoyu inceledim.malda fena yakalandik.sizin uyarilarinizi dikkate almadım özeleştiri yaparsam.bana göre beş para etmez soğuttu milleti iyice kendinden.patronlar 560 yani yeni fiyatla 280 civarı mal almışlardı.ve hisselerin çoğunluğu yatırım finansta patronun malları iyi fiyata satmak isterlerse onların keyfini bekleyecem realist olmak gerekirse.y.t.d

Lenovo A7000-a cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Takas için teşekkür ederim sn.ikigozum.bilancoyu inceledim.malda fena yakalandik.sizin uyarilarinizi dikkate almadım özeleştiri yaparsam.bana göre beş para etmez soğuttu milleti iyice kendinden.patronlar 560 yani yeni fiyatla 280 civarı mal almışlardı.ve hisselerin çoğunluğu yatırım finansta patronun malları iyi fiyata satmak isterlerse onların keyfini bekleyecem realist olmak gerekirse.y.t.d

Rica ederim,takasa bakmayın hiç.
    Piyasalarda kriz biraz daha derinleşirse kredi faizleri %30-35 i geçerse patronlar mallarını satmak için bir birlerini ezmesinlerde.

YTD

Şirketimiz, "7143 sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun" çerçevesinde 2014 ve 2015 yılları için, Bornova Vergi Dairesi Başkanlığı'na Kurumlar Vergisi ve Katma Değer Vergisi matrahlarının artırılması ile ilgili başvuru yapılmasına karar vermiştir. Tahakkuk eden vergi aslı tutarı 149.512,03 TL olup, taksitli olarak ödenecektir.

4. gördünüz mü şirket yöneticilerinin ne kadar art niyetli olduklarını?Yükselecekse biz yükseltiriz diyorlar.Az alım gelsin hemen arka arkaya kötü haberler.Allah biliyor ya bu şirketin yeri kesinlikle burası değil.Ancak aldıklarımın bir kısmını sattım 2000 üstünden bir kısmı duruyor.Ancak geri kalanlar epey bekletilecektir.Y.T.D.

5. Hisse o kadar sığlaşmış ki dakikalar boyunca tahtada işlem olmuyor. Nereye kadar kan kusturacak görelim. YTD

6. sn.arzum sattinizmi hisseleri duruyormu

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Bülent Yazıyı Oku
    sn.arzum sattinizmi hisseleri duruyormu

Yok satmadim.bekliyorum bu saatten sonra stop yapsam nereden cikaracaz o kadar zararı.y.t.d.

8. benimde duruyor. ne olcak bilemiyorum..benimde zarar o kadar cokki. satan yok alan da yok. klgyo gibi olursa daha da inecek. baska yatırımlari yada insaatlari varmi bunlarin. internet sayfasinda bir sey göremedim.

Sayfa 461/538 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •