Sayfa 261/538 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. O gorevini yapti

2.  Alıntı Originally Posted by chef Yazıyı Oku
    O gorevini yapti
    Uyarilara her zaman acigiz .ama burayi hep tecrubeliler takip etmiyor.15 bin zarari gordum benim icin buyuk paraydi su anda kardayim.yarin ne olur bilinmez.cunku gidecek dersin gitmez duser dersin dusmez.ne olur sonucta.bu isten anlamayan ve takip eden insanin senin yorumuyla hareket ederse bunun ahi kalir uzerinde.sirket donelerine herkes baksin hosuna giden alir gitmeyen almaz.teknik grafik paylasirsin destegi direnci burasi ona sozum yok.y.t.d.

3.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Uyarilara her zaman acigiz .ama burayi hep tecrubeliler takip etmiyor.15 bin zarari gordum benim icin buyuk paraydi su anda kardayim.yarin ne olur bilinmez.cunku gidecek dersin gitmez duser dersin dusmez.ne olur sonucta.bu isten anlamayan ve takip eden insanin senin yorumuyla hareket ederse bunun ahi kalir uzerinde.sirket donelerine herkes baksin hosuna giden alir gitmeyen almaz.teknik grafik paylasirsin destegi direnci burasi ona sozum yok.y.t.d.
    Ne ben ne chef kardesim maliyet yuksek olmasina ragmen hic tereddut ettik mi?
    Vardır patronun bir bildiği dedik filmin sonunu bekledik. Gerektiginde burdan ikazda ettik itimat etmeyin dedik GÖZ e gelirsiniz dedik.
    Satan olduysa yapacak birsey yok her zaman derim simdide diyorum sabreden çorbayı içer..

4. Tereddut etmedim desem yalan olur
    Ancak satmayadagima yemi edip filmin sonunu girmek istedim
    Zararda kol gibiydi
    Simdi de satmayacagim bu fiyattan
    Bu filmin sonunu gorecegim
    Ama kari olan ciksin, isteyen ciksin. Kagit Biraz sinirlerini bozuyor insanin

Ama buraya gelip bu hisse1 lira demesj, yok kus gagasi formasyonuymus
    Izmirin iki onemli is adami hakkinda esnaf demesi, ki esnaflikta ne var onu anlamadim,
    Kofteci yusuf muhabbetinden sonra herkesle billur gectigini anlamistim

Mevlam guzel bir karla cikmayi nasip eder insallah kirve
    En cok senin icin sevindim

5. Ins açıkçılar vardır

6. Noldu yaaa saat 3,5 da tavan mı yapar.

7. 30 tl olurum acaba

8.  Alıntı Originally Posted by sinanmihci Yazıyı Oku
    30 tl olurum acaba

Dostlar bunu yapmayin kafanizdaki rakama gelince isterseniz satin ama.bu rakamlar dolasmaya baslayinca isi bilmeyenler sizin gazina gelebilir.y.t.d.

Sayfa 261/538 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •