Special Days Image
Sayfa 530/538 İlkİlk ... 30430480520528529530531532 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by darkumut Yazıyı Oku
    Grafiğe bakarak geldik çarsamba kırılım sonu umarım kırılım yönü yukarı olur
    Kırılım olmadı bıktırdı bu kadar giden kağıt varken bunda beklemek anlamsız geldiği için vedalaştık kalanlara sabır diliyorum bol kazançlar dilerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. 90 dan aldığım malları 98 den verdim alana hayırlı olsun

3. herkes satmış.. gider artık bu kağıt..

4. Aylık..

5.  Alıntı Originally Posted by darkumut Yazıyı Oku
    Grafiğe bakarak geldik çarsamba kırılım sonu umarım kırılım yönü yukarı olur
    Dediğiniz gibi oldu bir iki gün gecikmelide olsa tebrik ederim

6. hafta..

7. Ekteki finansal tabloların 31 no'lu "Portföy sınırlamalarına uyumun kontrolü" dipnotuna dikkatinizi çekeriz. Gayrimenkul yatırım ortaklıkları, Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği ("Tebliğ") uyarınca portföylerinde bulunan ve alımından itibaren beş yıl geçmesine rağmen üzerlerinde proje geliştirilmesine yönelik herhangi bir tasarrufta bulunulmayan arsa ve arazilerin oranı aktif toplamının %20'sini aşamaz. 31 Aralık 2019 tarihi itibariyle, bu oran %25 olarak gerçekleşmiştir. Ancak bu husus tarafımızca verilen bağımsız denetim görüşünü etkilememektedir.

arkadaşlar kağıdı inceliyorum 2,21 den ekledim pörtföyüme. denetçi görüşünde böyle bir yazı var. bence ya bir proje yada bir arsa satış haberi düşecek buraya. bilançosuda güzel şirketin doğru düzgün borcu görünmüyor 2019 yılında. en son gelen haberler olumsuz olsada normalleşme başlıyor artık. mağazalar açılacaktır yakında. msgyo uzun vadeli olarak ekledim bakalım. özak gayrimenkulde istediğim fiyata gelirse satar buradaki pörtföyü arttırırım belki. ytd.

8. 3 aylık vergi dairesi karı geldi 2.825.000 tl. Şirketin faiz gideri sadece 6.000 tl. Borçsuz dertsiz şirket.

Sayfa 530/538 İlkİlk ... 30430480520528529530531532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •