Sayfa 506/538 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516 ... SonSon
Arama sonucu : 4298 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Sn ikigozum SPK bedelsiz bölünmeyi onayladı.hisse bolunmesi gerçekleşmedi.olayin özü en başta 20 Kr temettü açıklandı.sonra hisse %100 bölündüğü için temettü 0.10 Kr şuan için.temettu pazartesi .yarın akşam elinde hisse olanlar temettuyu hakeder.sn.ikigozum şayet bu akşam SPK nin onayladığı bedelsiz verilmiş yani hisse tekrar %72 bölünmüş olsaydı sizin hesap doğruydu.cok canım yanmıştı bu hissede .tovbeliyim sadece elinde olanların doğru bilgilenmesi için yazdım.y.t.d

7.800.000,- TL nakit kâr payının 39.000.000,- TL sermayeyi temsil eden pay sahiplerine 03.12.2018 tarihinde dağıtılmasına,
    __________________________________________________ __
    Bedelsiz den önce nakit dağıtım olursa sizin dediğiniz gibi.
    Bedelsiz onaylanmış yarın bedelsiz olursa benim yazdığım rakam geçerli olacak.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/721607

YTD

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Spk bedelsizi onaylamış...ytd
     Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    7.800.000,- TL nakit kâr payının 39.000.000,- TL sermayeyi temsil eden pay sahiplerine 03.12.2018 tarihinde dağıtılmasına,
    __________________________________________________ _____

YTD
    Kaynak sn maruf.

YTD

3.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku

YTD
    Şimdi SPK onayladı sadece bu durumda yönetim kurulu toplanıyor bölünme tarihi belirliyor.bu akşam toplanıp sabaha bolunecegiz diyemeyeceklerine göre .her halükarda kapta açıklama yaparlar.bolunme için pazartesi salı veya diğer günlerde toplanıp tarih belirlerler.surecler hep yazdığım şekilde gelişmiştir.girmedigimiz bedelli bedelsiz kalmadı.sadece tahsisliye girmedim.y.t.d.

4. Her ne kadar sevmediğim bir hisse olsa da elinde olanlara hayırlı uğurlu olsun.bizler geçmişte çok yükseklerden alip asagidan vermek zorunda kalmıştık.ama şu an için. Beklentileri güzel o yüzden belki eski dostlardan hissede kalanlar olmuştur emin olun onlar adına daha çok sevincliyim.y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Şimdi SPK onayladı sadece bu durumda yönetim kurulu toplanıyor bölünme tarihi belirliyor.bu akşam toplanıp sabaha bolunecegiz diyemeyeceklerine göre .her halükarda kapta açıklama yaparlar.bolunme için pazartesi salı veya diğer günlerde toplanıp tarih belirlerler.surecler hep yazdığım şekilde gelişmiştir.girmedigimiz bedelli bedelsiz kalmadı.sadece tahsisliye girmedim.y.t.d.
    Tahsisliye yatırımcı giremez zaten.Daha çok patronun borçlarına mahsup ederek oluyor.

6.  Alıntı Originally Posted by emrek83 Yazıyı Oku
    Tahsisliye yatırımcı giremez zaten.Daha çok patronun borçlarına mahsup ederek oluyor.
    Tahsisliyi latife olsun diye yazdım zaten 8 yıldır görmediğimiz hadise kalmadı borsada.y.t.d.

7.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Tahsisliyi latife olsun diye yazdım zaten 8 yıldır görmediğimiz hadise kalmadı borsada.y.t.d.
    Haklısınız

8.  Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    Belliki feleğin çemberinden çok geçmişiniz, rica etsem kafanızdaki senaryoyu paylaşırmısınız...
    Şimdiden teşekkür ederim

Sayfa 506/538 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •