Sayfa 11/901 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 81 - 88 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Yok arkadaş,alım satım beni ilgilendirmez,ben satmıyorum.Sadece dikkatli olalım diyorum...
    hocam tavsiyen "satmıyorum ama kendimi zor tutuyorum" seviyesinde ve görünüm nötür mü?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    hocam tavsiyen "satmıyorum ama kendimi zor tutuyorum" seviyesinde ve görünüm nötür mü?
    Aynen öyle ,dolar maliyetim 1.40-1.50 arası. 1.45 olsa zararsız ayrılabilirim.Yıllardır yaptığım hamallıkla kalırım.
    Yılların tecrübesi,Olumlu yazılar çıktıkça aşağı bastılar sadece bunu demek istedim.

Bu arada 10k ile alsat yapmaya basladım.sana bir getirisi oldumu dersen? Uğraştığıma değmez ...
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

3. ilk an

Gesendet von meinem LYA-L29 mit Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Aynen öyle ,dolar maliyetim 1.40-1.50 arası. 1.45 olsa zararsız ayrılabilirim.Yıllardır yaptığım hamallıkla kalırım.
    Yılların tecrübesi,Olumlu yazılar çıktıkça aşağı bastılar sadece bunu demek istedim.

Bu arada 10k ile alsat yapmaya basladım.sana bir getirisi oldumu dersen? Uğraştığıma değmez ...
    Tam benim fikrim bende aynı düşüncedeyim 1,40 ların üstü 1,50 lerde acaba o el nasıl satmayacak duracak. Benimde kafamda olan satış rakamıydı ama uzun vade düşününce şirketin durumu diğer şirketlere göre bu ekonomide daha avantajlı değil mi.? Sizce bizi bir adım öne çıkartmıyor mu.?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku

sağda solda yazanlarla birşey olmaz.. bangır bangır ana akım ekonomik medyalarda bulumbörklerde çıkması lazım desinler için.. aselsan petkim vs. gibi şöhreti olacakki ha o zaman uzamak lazım gelir..

6.  Alıntı Originally Posted by redk!t Yazıyı Oku
    Tam benim fikrim bende aynı düşüncedeyim 1,40 ların üstü 1,50 lerde acaba o el nasıl satmayacak duracak. Benimde kafamda olan satış rakamıydı ama uzun vade düşününce şirketin durumu diğer şirketlere göre bu ekonomide daha avantajlı değil mi.? Sizce bizi bir adım öne çıkartmıyor mu.?
    bro senet 2 sebepten yatirim alir: 1- yukseldigi icin 2- temettu verdigi icin, geri kalanlar fasa fiso... sirketin nakit parasini adam tikir tikir “kacirsa” da, (kacirmak cunku kendi parasi sandigi para ise o zaman yillar once senetlerini kakalamaktan ceza yemeli) sirketin buna ragmen degeri aktif! (Nakit vb) Varliklarinin altinda bile olsa yukselmez, dohol en guzel ornegi. Birgun kasadaki parayi aldim, e su kalan elimdeki %75 i de kakalayayim derse o zaman kendi yukseltir ki seker goren cocuklar gelsin alsin , yoksa senedin derinligi fazla magduru cok zaten cakilmis misali.. temettu verince de yukseliyor iste.. o da eli mahkum, bu sirketin tek olayi o dur kisa donemde, benim kafa boyle , sen baska dusun bro bana uyma

7.  Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    ilk an

Gesendet von meinem LYA-L29 mit Tapatalk
    Sn Marluk tekrar kademeleri bize şutlar mısınız.Tşk

8.  Alıntı Originally Posted by Spx666 Yazıyı Oku
    bro senet 2 sebepten yatirim alir: 1- yukseldigi icin 2- temettu verdigi icin, geri kalanlar fasa fiso... sirketin nakit parasini adam tikir tikir “kacirsa†da, (kacirmak cunku kendi parasi sandigi para ise o zaman yillar once senetlerini kakalamaktan ceza yemeli) sirketin buna ragmen degeri aktif! (Nakit vb) Varliklarinin altinda bile olsa yukselmez, dohol en guzel ornegi. Birgun kasadaki parayi aldim, e su kalan elimdeki %75 i de kakalayayim derse o zaman kendi yukseltir ki seker goren cocuklar gelsin alsin , yoksa senedin derinligi fazla magduru cok zaten cakilmis misali.. temettu verince de yukseliyor iste.. o da eli mahkum, bu sirketin tek olayi o dur kisa donemde, benim kafa boyle , sen baska dusun bro bana uyma
    Evet bunlar hep görüş meselesi zaten ne olacağını bir bilsek baksen o zaman şenliğe
    Bakalım emmi bize neler yapacak. Bekleyip göreceğiz. Tşkler görüş içinde.

Sayfa 11/901 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •