Sayfa 224/901 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon
Arama sonucu : 7208 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. ben ne beklediğimi unutmuşum gercekten. satamama nedenimi buldum şimdi. arsaya imar beklentim. evet tek beklentim bu. diğerleri fasa fiso.

LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    ben ne beklediğimi unutmuşum gercekten. satamama nedenimi buldum şimdi. arsaya imar beklentim. evet tek beklentim bu. diğerleri fasa fiso.

Beklenti oysa mipaz yatırımı daha mantıklı değilmiydi?
    0.55lerden almadığıma çok pişmanım, tabela şirketi diye begenmedim, almadım. doholle yakın fiyatlardaydı, bir kez 3lirayı geçti, geri geldi 1.30lardan yine 2yi geçti.Seyrettik.

Venus_V3_5070 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

3. mipazdakilere koklatmazlar onu gyo ya çevirirler. Zaten onun %83 ü bizim.

Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    ben ne beklediğimi unutmuşum gercekten. satamama nedenimi buldum şimdi. arsaya imar beklentim. evet tek beklentim bu. diğerleri fasa fiso.

Mahkemeleri de ekleyin Sn.Marluk

Kaybettirdiklerinin %20'ni geri verse ihya oluruz.

Bu arada, bu Yatırım Bankasının izin talebine henüz bir onay / red haberi de gelmedi..

Al-sat tut değildir.
    İnsanlığın gerçekliği algılaması, çıkarlarından ve değer yargılarından bağımsız değildir..

5. Dörtgözle bilançoyu bekliyordum bilançoyla birlikte tekrar ivmelenir diye şu endekse rağmen eksi kapattık. hala anlamıyorum aynı işi yapan firmalar üst üste 2 çeyrek ortalama 225 mln kar ederken birden 3.çeyrekte zarar eder bu nasıl iştir.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Gördüğüm kadarıyla 100 milyon finansal borç ödenmiş.
    Bu hissenin beklentisi bilanço değildi zaten ama yinede yıl sonu temettü fena olmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Yabancı takası
    Dohol %49.43

Venus_V3_5070 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

8. Sayin Varyemez, yabanci takas oraninizda sanirim bir hata var.Veriyi nereden aliyorsunuz?

Sayfa 224/901 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •