Sayfa 242/901 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 7208 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Dobur Mipaz Ditas defter degerlerinin ustunde hisse fiyati ile islem gorurken , Dohol un 0.60 seviyesi yakismio :-|

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by redk!t Yazıyı Oku
    Biz dinlenmsini okeyliyoruz ama bu kadar aşağıaya basmasalar yani diye fikir ilettik Sn Varyemez.
    Bende stres yok.Parayı buharlaştımadıkları sürece sorunda yok.
    Yatırım için fırsat kolladıklarını,beklemede olduklarını belirtmişlerdi,bende bekleyeceğim...
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Yatırım için fırsat kolladıklarını,beklemede olduklarını belirtmişlerdi,bende bekleyeceğim...
    cinnnah satmeyon..
    https://www.youtube.com/watch?v=xr-T5k5-8yo

4.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    Sn Seavoice tepelerden hep dönüş yapmış yaa bu sefer ki tepeyi kaçta yapar cizikleri çektiğinde yükseliş olarak nereye götürüyor. Tükçe meali ile benim gibi cahilleri aydınlatır mısınız.

5.  Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Ben siz beklerken ses etmiyorum zaten. Sadece sinirlendiğim olay hisse geri alım için parayı ayırdın bari al sahip çık hani düşsse bile en azından arkamızda diyelim şirketimiz. Mesela kafein hissesine sahip çıktı yanlış değilse 3 gün önce geri alım yada temettü verelim diye konuşuyoruz dedi hisse hop %10 aldı gitti. Sasa patron baktı kıyım var girdi hisse geri alımı yaptı kağıt ilk arttı sonra stabile bağladı. Onu kasttetim ben. Galiba bu geri alım olarak ayrılan akçeleri de kullanacak şirket bu denli bir yatırım olacak diye tahmin ediyorum.
    Ayrıca herkes için bilançoda borç ödeme ve vergi ödeme vardı. Bunları inceleyen oldu mu bu kadar zararın sebebi onlar mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by redk!t Yazıyı Oku
    Sn Seavoice tepelerden hep dönüş yapmış yaa bu sefer ki tepeyi kaçta yapar cizikleri çektiğinde yükseliş olarak nereye götürüyor. Tükçe meali ile benim gibi cahilleri aydınlatır mısınız.
    çizikler sabit zaten bir daha gelirse o çiziğe, (misal bugün gelirse 179 da) geldiği andaki çizik seviyesi ne ise tepe orasıdır zaman/fiyat ekseninden dolayı.. ne zamanki o çızığı yukarı doğru kırar o vakit içmeden güzelleşiriz.. mevcut durumda alttada 161-155 ehemmiyet arz eden bölge.. arz ederim..

7.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    çizikler sabit zaten bir daha gelirse o çiziğe, (misal bugün gelirse 179 da) geldiği andaki çizik seviyesi ne ise tepe orasıdır zaman/fiyat ekseninden dolayı.. ne zamanki o çızığı yukarı doğru kırar o vakit içmeden güzelleşiriz.. mevcut durumda alttada 161-155 ehemmiyet arz eden bölge.. arz ederim..
    Tam demek istediğimi söylediniz zaman/fiyat endeksinde devam eden çizikler ile biz artışta olsaydı bugünlerde 2.xx leri geçmiş olacaktık demi.

8.  Alıntı Originally Posted by redk!t Yazıyı Oku
    Tam demek istediğimi söylediniz zaman/fiyat endeksinde devam eden çizikler ile biz artışta olsaydı bugünlerde 2.xx leri geçmiş olacaktık demi.
    Bu arada çok tşk ederim cevap ve anlatışınız için.

Sayfa 242/901 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •