Sayfa 295/902 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by sertmert Yazıyı Oku
    Beklenti bittimi diye yazmıştım
    Düzeltme yapacak sankim
    Kopacak gidecek korkusu adım attırmıyor,2 üzerinden portföyün 1/3 ünü boşaltmam lazımdı,yine yanıldım...
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Yılı 2.5 lardan kapatsak ne güzel olurdu...
    medya satışı öncesi dd 97 kırış iken hisse 111 leri görmüştü yanlış değilsem.. yani 1.15 pddd ye kadar hemde batık bulaşmayın denilen dönemde vede trendinden şüphe duyulduğu dönemde yapmıştı.. bugünün şartlarında pddd ye koy bi %15 ne yaptı? 3 lira.. dolar baz altın baz endeks baz o baz bu baz kırılımlar varmı? var.. koy 2 lirada ordan oldu 5 lira.. bi 5 te benim için koyuyorum ettimi 10 lira? abv benden alanda kazansın..

3. 2 uzerinden verip, buralardan yerine koymak elbet guzel olurdu ama o riski almaya deger mi? 2-10 aralik takas dokumune gore citi+deutsche 478 mio lotu 495 mio lota cikmis durumda..bu koprunun altindam bana gore daha cok sular akacak..cok ilintili bi ornek olmayabilir ama sadece fikir vermesi acisindan ; pegasusta 29lu seviyelerden hareket basladiginda yabanci orani %57 civarindaydi..sonrasi malum..hisse 70 lerin ustune yurudu..kimsenin kararini etkilemek gibi dusuncem yok ama bana gore bu kagidin hikayesi birden fazla..o nedenle aradaki sinir bozucu gunlere ragmen beklemeye devam edecegim..
    Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    medya satışı öncesi dd 97 kırış iken hisse 111 leri görmüştü yanlış değilsem.. yani 1.15 pddd ye kadar hemde batık bulaşmayın denilen dönemde vede trendinden şüphe duyulduğu dönemde yapmıştı.. bugünün şartlarında pddd ye koy bi %15 ne yaptı? 3 lira.. dolar baz altın baz endeks baz o baz bu baz kırılımlar varmı? var.. koy 2 lirada ordan oldu 5 lira.. bi 5 te benim için koyuyorum ettimi 10 lira? abv benden alanda kazansın..
    Sayın Seavoice sizin 5 az kaldı kanımca..
    2008 di yanılmıyorsam: gübre fabrikaları 2 yılda 2 li rakamlardan 13 liraya geldiğinde ahan da ederini buldu dedik.. ederinin üstüne koyanlar, hisseyi üç ayda 64 liraya götürdüler..
    Dibin dibi gibi köpüğün köpüğü vardır 😊

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    Allttan yerine koyayım derken 1.40 dan,1.83 den 2 kez kaptırdım zaten,beceremiyorum.Düzeltmede de kendime kızıyorum...
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by Joe Black Yazıyı Oku
    2 uzerinden verip, buralardan yerine koymak elbet guzel olurdu ama o riski almaya deger mi? 2-10 aralik takas dokumune gore citi+deutsche 478 mio lotu 495 mio lota cikmis durumda..bu koprunun altindam bana gore daha cok sular akacak..cok ilintili bi ornek olmayabilir ama sadece fikir vermesi acisindan ; pegasusta 29lu seviyelerden hareket basladiginda yabanci orani %57 civarindaydi..sonrasi malum..hisse 70 lerin ustune yurudu..kimsenin kararini etkilemek gibi dusuncem yok ama bana gore bu kagidin hikayesi birden fazla..o nedenle aradaki sinir bozucu gunlere ragmen beklemeye devam edecegim..
    Y.T.D.
    Bende sizin gibi düşünüyorum,arada çıtır alsatlar yapabilselk güzel olurdu,ne zaman denesem kaptırdım maalesef...

7. Yanlız olmadığınızı bilin istedim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by Derida Yazıyı Oku
    Yanlız olmadığınızı bilin istedim
    Robotik işlemler,tamamen küçük yatırımcının algısına oynuyor.
    Bilgisayarı alsatta yenebilmemiz mümkün değil,yaşayarak çok test ettim.Tek şansımız uzun vade, kardayken üzerinde oturabilmek,zarardayken zaten bekliyoruz...

Sayfa 295/902 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •