Sayfa 378/903 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon
Arama sonucu : 7220 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. cok geride kaldı. bugün 2.10 yaparsa affederim

Gesendet von meinem LYA-L29 mit Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by Westt75 Yazıyı Oku
    syn ebcim mevcut ortama şirketin durumuna kasasındaki paraya oranla gösterdiği performansa bakarsak memnuniyetsizliği makul karşılamak gerekir düşüncesindeyim. daha iyi olmalıydı olmalı olacak inşallah. ytd.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kesinlikle size katılıyorum.Tabi ki,bu bilançoya göre daha iyi olması lazım.,Bence de olacak Al-sat yaparak kazanılmayacağını,bunu yapanların daima zarar ettiğini vurguluyorum. Kağıt son 15 yıldan beri iyi kazanç sağladı...

3.  Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Kesinlikle size katılıyorum.Tabi ki,bu bilançoya göre daha iyi olması lazım.,Bence de olacak Al-sat yaparak kazanılmayacağını,bunu yapanların daima zarar ettiğini vurguluyorum. Kağıt son 15 yıldan beri iyi kazanç sağladı...
    son 1 yıl performası fena diğil bence ama son 15 yıl performansının çok kötü olduğunu düşünüyorum bist 100 ün en kötülerindendir diye düşünüyorum. özellikle ky yi alavere dalavereyle soydukları kanaatindeyim. hasbel kader hep zarar ettikleri medyadan çıkarak biraz gün yüzü gösterdiler ama hiltonun satışı v.b gibi işler zihniyetin pek değişmediğini kasadaki parayı bir şekilde iç etmek istedikleri kuşkusunu yaratıyor. ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Westt75 Yazıyı Oku
    son 1 yıl performası fena diğil bence ama son 15 yıl performansının çok kötü olduğunu düşünüyorum bist 100 ün en kötülerindendir diye düşünüyorum. özellikle ky yi alavere dalavereyle soydukları kanaatindeyim. hasbel kader hep zarar ettikleri medyadan çıkarak biraz gün yüzü gösterdiler ama hiltonun satışı v.b gibi işler zihniyetin pek değişmediğini kasadaki parayı bir şekilde iç etmek istedikleri kuşkusunu yaratıyor. ytd.

Sayın Westt 75, yanlışlıkla 1.5 yazacağım yerde nokta koymadığımdan dolayı 15 yıl olarak yazdım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Günaydın,
    yabancı takası 48-50 bandında gidip geliyor.
    DOHOL 48.83...
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Emmi güzel açtı, hadi bakalım...
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Banka, banka, banka ?

8. iki dakika delikanlı ol.

Gesendet von meinem LYA-L29 mit Tapatalk

Sayfa 378/903 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •