Sayfa 406/901 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 7208 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Emmi yeğenlerini seviyor dedikçe seviyor

Venus_V3_5070 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

2. Borsa da bir yılda 17 kat,10 kat kazandıran hisseler de var.Burası borsa her şey olabilir.Büyük riske girenler büyük paralar kazanabilir.Ama,büyük paralar da kaybedebilirsiniz.Tercih kişiye ait.Doğan da 10 misli,5 misli kazanma ihtimali düşük.Fakat,yıl içerisinde bana göre % 50-100 arası kazandırma potansiyeli var.Tabi ki bu rakamları yeterli görmeyenler daha riskli kağıtlara yönebilirler.Tercih meselesi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by kçkytrmcı Yazıyı Oku
    Yapacak bir şey yok.
    Malımız bu.

2019 yılında kasası boş masa sandalye şirketleri bile 2ye 3e 5e katlamış.
    Kuruşlu hisse kalmamış neredeyse.

Aylık yapılan karlar günlük yapılmakta bu bist aleminde.

Buna da şükür diyorsak...
    Ben demiyorum.
    emmi kasayı mı boşalttı da bizim haberimiz yok. İzahı zor.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kasası dolu itibarı boş.. o da şu an dolum aşamasında.. malum u30 bu.. depo büyük dolum işlemi uzun sürüyor.. yolu uzun yollar çetin.. uv candır.. yetede..

4. Bugün için umudu olmayan var mı. Var. 1- Ben. Sıkıldım artık Amaçlarıda bu değil mi.

5.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    kasası dolu itibarı boş.. o da şu an dolum aşamasında.. malum u30 bu.. depo büyük dolum işlemi uzun sürüyor.. yolu uzun yollar çetin.. uv candır.. yetede..
    borsada son 4-5 ayda çok büyük paralar kazanıldı. bu bolluk dönemi her zaman gelmez.temeli sağlam diye aldığımız ve yatırım yaptığımız emmimiz hala zemin katta. diğer hisselerim gökdelen dikti.

DOHOL bu dönemde iyi performans gsteremedi.

İnşallah blanço döneminde bunu telafi eder.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Günaydın,
    Büyük konuşmayım ama emmiyi en son ben terkederim.Günlük işlemlere takılmayalım.Tek risk Suriye libya sorunları,endeksin ne olacağı.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

7.  Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    Bugün için umudu olmayan var mı. Var. 1- Ben. Sıkıldım artık Amaçlarıda bu değil mi.
    Bugün için umutluyum ben.
    Stocholm sendromu mu nee.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by kçkytrmcı Yazıyı Oku
    borsada son 4-5 ayda çok büyük paralar kazanıldı. bu bolluk dönemi her zaman gelmez.temeli sağlam diye aldığımız ve yatırım yaptığımız emmimiz hala zemin katta. diğer hisselerim gökdelen dikti.

DOHOL bu dönemde iyi performans gsteremedi.

İnşallah blanço döneminde bunu telafi eder.
    emmide son 3 yılda 40 dan 2 lere geldi 5 e katladı.. 1 milyar lot dolaşımda.. diğerlerinde 50 ila 100 milyon lot olsun.. onlar kolay kalkıyor tabi.. bir veya birkaç güçlü el yetiyor..

Sayfa 406/901 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •