Sayfa 447/901 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. karın temettüden artan kısmı kasayamı eklendi şimdi misal artık kasada 550 milyon dolar mı var

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bilançoda yaziyo herşey
     Alıntı Originally Posted by Westt75 Yazıyı Oku
    karın temettüden artan kısmı kasayamı eklendi şimdi misal artık kasada 550 milyon dolar mı var

LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. aylarca bekle. 2 ye gel. gene bekle. iki gunde hop ayni yere. herşey boş. uzun vade bizim borsa icin değil. trade yapacan. yoksa sürünmeye devam

Gesendet von meinem LYA-L29 mit Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    bilançoda yaziyo herşey

kardeş o kadar bilsek şimdi burda mı olurduk. ne temelden anlarız ne teknikten anlarız tamamen işkembei kübrayla idare ediyoruz işte. yalnız sana bişi diyim mi benim işkembe olaya uyandı aslında bu gidişat sakat dedi ama ben dinlemedim hadi len ordan temeli sağlam dedim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by Westt75 Yazıyı Oku
    kardeş o kadar bilsek şimdi burda mı olurduk. ne temelden anlarız ne teknikten anlarız tamamen işkembei kübrayla idare ediyoruz işte. yalnız sana bişi diyim mi benim işkembe olaya uyandı aslında bu gidişat sakat dedi ama ben dinlemedim hadi len ordan temeli sağlam dedim.

abi sağlam tabi.. isterse 1 lira olsun be abi kasada dolar var ya.. temettüde geliyor daha ne istiyoruz biz? 2 lirada almak lazımdı aslında son fırsattı biz kıymet bilmiyoruz be abi.. şimdi elim gitmiyor 172 den almaya kıyamıyorum yukarıdan almak istiyorum..

6. 1.64 en alt 1.78 en üst 1.72 kapanış. bilanço kötü. temettü kötü. durum kötü. Türkiye kötü. Dünya kötü. istirakler kötü. aytemiz en kötü. enerji kötü. peki biz ne bekliyoz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
    tabii ki de kobrayı bekliyoruz neyi bekliyoruz ya.. kara kaşına kasadaki dolarınamı tav oldukta aldık..

8.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    tabii ki de kobrayı bekliyoruz neyi bekliyoruz ya.. kara kaşına kasadaki dolarınamı tav oldukta aldık..
    abi senin durum hepten kötü. ondört tane kobran var oturdun bizimle beraber seyrettin. salsana şu kobraları. ah o kobralar bende olacaktı ki altından girer üstünden çıkardım emmi nin. imkan verilmiyo işte. bizdeki kobra anca işemeye yarıyo onuda ayağımıza yapıyoz.

Sayfa 447/901 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •