Sayfa 450/901 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 7208 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Banka başvurusu spk onayı için son gün 6 mart mı sn ortaklar?
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Hocam banka onayi bddk'dan bekleniyor oncelikle..ikinci olarak 6 mart tarihine nereden ulastin? Basvuru 20 eylul 2109 da yapildi.Yasal cevap suresi 3 aydi ama arada gecen surede talep edilen yeni seyler, degisiklikler nedeniyle surec uzadi ama son tarih olarak hicbir yerde bir bilgi gormedim ben..

3.  Alıntı Originally Posted by Joe Black Yazıyı Oku
    Hocam banka onayi bddk'dan bekleniyor oncelikle..ikinci olarak 6 mart tarihine nereden ulastin? Basvuru 20 eylul 2109 da yapildi.Yasal cevap suresi 3 aydi ama arada gecen surede talep edilen yeni seyler, degisiklikler nedeniyle surec uzadi ama son tarih olarak hicbir yerde bir bilgi gormedim ben..
    en son 06.12.2019 da banka kuruluş sermaye revizesi yapıldı 150 den 200 milyona.Bu hafta sonuna kadar bence gelmesi lazım iznin.
    Son düzenleme : gselman; 02-03-2020 saat: 18:03.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4. banka haberi gelse bile gözü artık aşağı bakıyor. son iki aydır devamlı satış baskısı altında. yabancı neden topladı neden satıyor anlamadım. borsa maalesef böyle bir yer. ozsermayesi eksi olup zarar edenler, 2 ayda 10 kat çıkabiliyor. bunun simdiden hikayesi olmasina, kasanın dolu olmasına rağmen olmasi gereken degerden bayağı düşük rakamlarda bulunması borsanin acaip bir özelliği. sirketin geri alim yapmasi bana biraz komik geldi bu rakamlardan. umarım buralar yeni diplerimiz olur.

Gesendet von meinem LYA-L29 mit Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Benim için önemi yok, 10 katınada çıksa parayı harcayamam. Sizlere üzülüyorum,ne hayalleriniz vardı, hep öteleniyor...

Venus_V3_5070 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

6. Yabancının çıktığını göre göre bekledik sonuç 2.14 ten 1.72.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. ne zaman gaplı açsa son 3 aydır o gapı mutlaka kapatıyor. ve olabildiğince günü en düşüğünden kapatmaya çalışıyor. temeli dikkate alırsak hic bir haber akışı olmadığı için sürünüyor. yabancının almaya başladığı zamanlar bizim CEO nun devamli reklamlar yapmasi idi. baktılar icraat yok adamlar çekilmeye başladı. gelebilecek bir en ufak haber bile fitili atesleyecek. acaba diyorum bu 19 marttaki mahkeme baskısı altındamıyız. oradan çıkabilecek bir sirket lehine önemli bir karar milat başlangıcı olabilir. o zaman kadar arada belki bir banka haberi biraz ön ateşleme yapabilir. global yatırımın banka başvurusu için 1 yıl sonra karar verild. yani bizimkide daha sürebilir

LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    ne zaman gaplı açsa son 3 aydır o gapı mutlaka kapatıyor. ve olabildiğince günü en düşüğünden kapatmaya çalışıyor. temeli dikkate alırsak hic bir haber akışı olmadığı için sürünüyor. yabancının almaya başladığı zamanlar bizim CEO nun devamli reklamlar yapmasi idi. baktılar icraat yok adamlar çekilmeye başladı. gelebilecek bir en ufak haber bile fitili atesleyecek. acaba diyorum bu 19 marttaki mahkeme baskısı altındamıyız. oradan çıkabilecek bir sirket lehine önemli bir karar milat başlangıcı olabilir. o zaman kadar arada belki bir banka haberi biraz ön ateşleme yapabilir. global yatırımın banka başvurusu için 1 yıl sonra karar verild. yani bizimkide daha sürebilir

LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hangi mahkeme bu dohol le mi ilgili?

Sayfa 450/901 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •