Sayfa 492/901 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by beski Yazıyı Oku
    Toplantıya katılıp, Genel Kurul Toplantı Tutanağı�na muhalefet şerhi koyan; talep, beklenti ve eleştirilerini dile getiren Sayın Ahmet Yıldız bey efendiye çok teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

Resmen benim düşüncelerimi dile getirmiş; ben de katılsam muhtemelen aynı konuları dile getiriyor olurdum.

Sağolsun, var olsun..
    Evet Ahmet Yıldız Beye çok yerinde eleştirileri için teşekkürler.

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

2.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    1.45-1.41 ve 1.35 günlükte destekler olarak görülüyor haftalıkta da 1.34-1.20 ve 1.11 ler ve buralardan alım denenebilir.Bye.
    Endeks 86800 dohol 1.45 te tuttu gibi endeks sarkar 83-83500 lara inerse dohol de önce 1.34-35 sonra da 1.20 ler görülebilir gibi.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

Pek kıymetli Doğan Ailesi,

Son 10 yıldır hisse değerleri üzerinden yapmış olduğunuz manüplasyonlar ile biz küçük yatırımcıları adeta süründürdünüz, kan kusturdunuz ama, 2019 faaliyet yılı içinde yapılan bağış ve yardımlara baktığımızda,

Columbıa Unıversıty’ne 288.237,50 TL
    Ashoka Vakfı’na 233.753,50 TL
    Stanford Unıversty’ne 83.563,50 TL ve
    Aydın Doğan Vakfı’na 11 milyon TL

bağışta bulunmak hangi düşüncenin ürünüdür ?

Bu küçük yatırımcı düşmanlığınızın sebebi nedir ?

Biz küçük yatırımcılar olarak size ne yaptık ?

2019 Yılı Faaliyet Raporlarında, raporlara düşülen şerh’lerdeki ifadelerden dolayı bir utanma duygusu yaşadınız mı ?

Al-sat tut değildir.

4. 25 marttaki şu haberden sonra bir daha kendine gelemedi. Demek ki gerçekten inandırıcı bulmuş piyasa bu bilgilendirmeyi.

"Doğan*Holding'in bağlı ortaklıkları ve iştirakleri, COVID-2019'un faaliyetleri üzerindeki doğrudan ve dolaylı*etkilerini anlık olarak takip etmekte ve düzenli olarak analize tabi*tutmaktadır. Mevcut bilgilerimiz dahilinde, COVID-2019'un*faaliyet sonuçlarımız üzerinde etkisi olması beklenmekle birlikte, bu etkinin*güçlü net nakit pozisyonumuz ve portföyümüzdeki bağlı ortaklık ve iştiraklerin*farklı sektörlere dağılmış olması nedenleriyle sınırlı kalacağı tahmin*edilmektedir. Şirketlerimiz'in krediye erişiminde herhangi bir sorun yaşanmamakta*ve likidite sorunu bulunmamaktadır."
    Borsada alıcılar da kazanır satıcılar da, açgözlüler kaybeder.

5. Gerçekten yazıklar olsun adamların ky öldürmek ocaklarına incir ağacı dikmek ekmeklerine kan doğramak gibi misyonu var...

Ahmet bey az bile yazmış...

Toplantı tutanağındaki martin Luther King göndermesini katılmamak mümkün değil...

Yazıklar olsun kalıbınıza

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6. Topik toptan ceza aldı heralde 🙄

7. Sessiz durmak daha güzel...

8. Şirket özelindeki olumsuzlukların aşılmış olması güzel günlere ulaşmak için dünya genelinde oluşan olumsuzluğun geçmesini sessizce beklemeyi gerektiriyor sanırım...

Sayfa 492/901 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •