Sayfa 507/901 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

3. Teşekkürler Doğan.Yaklaşık iki yıldan beri Doğan hisselerini alıyordum.Son düşüşte ise kendime göre büyük bir riske girip ne var ne yok satıp hisselerimi çoğalttım.Bugün ise 1.85-86 aralığında hepsini sattım...Hisse için tahminim 3 lira idi.Bu fiyattan satıp artık borsayı bırakacaktım.Ancak; virüs belası hepimizi etkiledi.Yaşım itibarıyla tamam demeye karar verdim.İkinci emekliğe başladım.Eğer virus belası olmasaydı bir süre daha devam edecektim.Şahsen Doğan'dan bu ortamda bile son dakika alımlarıyla birlikte iyi kazandım.Darısı sizlerin başına .Umarım 10 lira olur 20 lira olur...Bu sayfalarda yaptığım yorumlarda daima temel analiz savundum.Borsaya ilk gonk vurduğundan beri takip ettim.Hayal bile edemediğim paralar kazandım ve çok güzel bir hayatım oldu .Sizlere bir ihtiyar olarak borsa konusunda son kez bilgi ve tecrübelerimi paylaşarak veda etmek istiyorum:Arkadaşlar kesinlikle temel analiz öğrenin.Asla teknik analize göre hareket etmeyin.Teknik analiz vur-kaç,kısa vade de kazanç, kısa taraftan para kazanmayı ilke kabul eden bir anlayıştır.Borsa yaşamımda bu tür insanlar daima kaybetti ve battı.Mutlaka uzun vadeli düşünün ve asla borç para ile YATIRIM YAPMAYIN.kENDİ İŞNİZE DEVAM EDİN VE BORSAYI HER DAKİKA İZLEMEYİN.KENDİNİZE BİR HEDEF FİYAT KOYUN VE O RAKAMIN BİRAZ ALTINDA VEYA BİRAZ ÜSTÜNDE FİYATI GÖRDÜĞÜNÜZ ZAMAN HEMEN SATIN.AMA EN ÖNEMLİSİ MUTLAKA VE MUTLAKA TEMEL ANALİZ VE UZUN VADE...Hepinize elveda.Ben az da olsa yine bir kağıda eğlencelik girdim.Etik açısından bu kağıdı yazmıyorum...Hepinize başarılar....

4. Satabilmek için alıcı bulmak gerek..
    Her daim aslolan dengedir..
    Size hayırlı emeklilikler diliyorum Sayın Ebcim..

Ben destek için #evdekaldım 😊

5. Keşke sayın varyemez 2 lerden kaptırmayıp 3 olacak diye bekleyip buradan satsaydın.

Hem temeli de sağlamdı.

Bu arada ben de vedalaştım.abv

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. sayın arkadaş hem uzun vade diyorsun hem al sat yapmışssın

Alıntı Originally Posted by ebcim Yazıyı Oku
    Teşekkürler Doğan.Yaklaşık iki yıldan beri Doğan hisselerini alıyordum.Son düşüşte ise kendime göre büyük bir riske girip ne var ne yok satıp hisselerimi çoğalttım.Bugün ise 1.85-86 aralığında hepsini sattım...Hisse için tahminim 3 lira idi.Bu fiyattan satıp artık borsayı bırakacaktım.Ancak; virüs belası hepimizi etkiledi.Yaşım itibarıyla tamam demeye karar verdim.İkinci emekliğe başladım.Eğer virus belası olmasaydı bir süre daha devam edecektim.Şahsen Doğan'dan bu ortamda bile son dakika alımlarıyla birlikte iyi kazandım.Darısı sizlerin başına .Umarım 10 lira olur 20 lira olur...Bu sayfalarda yaptığım yorumlarda daima temel analiz savundum.Borsaya ilk gonk vurduğundan beri takip ettim.Hayal bile edemediğim paralar kazandım ve çok güzel bir hayatım oldu .Sizlere bir ihtiyar olarak borsa konusunda son kez bilgi ve tecrübelerimi paylaşarak veda etmek istiyorum:Arkadaşlar kesinlikle temel analiz öğrenin.Asla teknik analize göre hareket etmeyin.Teknik analiz vur-kaç,kısa vade de kazanç, kısa taraftan para kazanmayı ilke kabul eden bir anlayıştır.Borsa yaşamımda bu tür insanlar daima kaybetti ve battı.Mutlaka uzun vadeli düşünün ve asla borç para ile YATIRIM YAPMAYIN.kENDİ İŞNİZE DEVAM EDİN VE BORSAYI HER DAKİKA İZLEMEYİN.KENDİNİZE BİR HEDEF FİYAT KOYUN VE O RAKAMIN BİRAZ ALTINDA VEYA BİRAZ ÜSTÜNDE FİYATI GÖRDÜĞÜNÜZ ZAMAN HEMEN SATIN.AMA EN ÖNEMLİSİ MUTLAKA VE MUTLAKA TEMEL ANALİZ VE UZUN VADE...Hepinize elveda.Ben az da olsa yine bir kağıda eğlencelik girdim.Etik açısından bu kağıdı yazmıyorum...Hepinize başarılar....
    sen uzun vade düşünün diyorsun biz 10 senedir bu kağıttayız maliyet 0.58 kardamıyız yoksa zarardamı senetlerin hiçbirisinin teknik nede teknolojik bir nedeni yok.özel sektör ve senedinin yüksek olmasını istiyorsa yatırım ve ihale için çıkartır senedi yada kamuya ait olup karlı bir şirket ve temettü ödemesi yapıyorsa yükselir yoksa gerisi kumar ve teferruattır.borsaya girecek arkadaşlar en az 3 sene senetleri takip etsinler yoksa yüksek fiyattan kucaklarında bulurlar sonra senelerce beklerler sevgiler saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by ahcan67 Yazıyı Oku
    sen uzun vade düşünün diyorsun biz 10 senedir bu kağıttayız maliyet 0.58 kardamıyız yoksa zarardamı senetlerin hiçbirisinin teknik nede teknolojik bir nedeni yok.özel sektör ve senedinin yüksek olmasını istiyorsa yatırım ve ihale için çıkartır senedi yada kamuya ait olup karlı bir şirket ve temettü ödemesi yapıyorsa yükselir yoksa gerisi kumar ve teferruattır.borsaya girecek arkadaşlar en az 3 sene senetleri takip etsinler yoksa yüksek fiyattan kucaklarında bulurlar sonra senelerce beklerler sevgiler saygılar
    Arkadaşım,al-sat yapmadım.Sadece borsayı bıraktım .Lütfen yazıyı dikkatli okuyun.Bir ara çok düştü ucuzdan aldım ama artık bıktım ve elveda dedim ...

8.  Alıntı Originally Posted by kçkytrmcı Yazıyı Oku
    Keşke sayın varyemez 2 lerden kaptırmayıp 3 olacak diye bekleyip buradan satsaydın.

Hem temeli de sağlamdı.

Bu arada ben de vedalaştım.abv

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sana artık bir şey söylemiyorum.Son sözü zaten sana söylemiştim...

Sayfa 507/901 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •