Sayfa 512/901 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 4,089 - 4,096 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

2. Sayın canalay suzden son 4 aylık takas değişimini iletmenizi rica edebilirmiyim tsk ederim

barıbasların tebin satışları devam ediyor
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Teb tahtaya kabus gibi çöktü. Yoksa şuan 2 nin üzerinde olabilirdik. Ben açıkçası net döviz pozisyonu ve alternatif yatırım yapabilme olasılığından dolayı dohol ü yakın izliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Teb tahtaya kabus gibi çöktü. Yoksa şuan 2 nin üzerinde olabilirdik. Ben açıkçası net döviz pozisyonu ve alternatif yatırım yapabilme olasılığından dolayı dohol ü yakın izliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bende sirf bu beklenti ile pozisyonumu kapatmiyorum, ozellikle yatirim bankasi konusu sonuclanip islerlik kazandiginda olumlu hareketler gorebiliriz diye umitliyim.

6.  Alıntı Originally Posted by bravoecho Yazıyı Oku
    Bende sirf bu beklenti ile pozisyonumu kapatmiyorum, ozellikle yatirim bankasi konusu sonuclanip islerlik kazandiginda olumlu hareketler gorebiliriz diye umitliyim.

Yaklaşık bir hafta önce DOHOL cio su yatırım bankası faaliyetlestirme çabalarımız devam ediyor, yaklaşık 7-8 ay içinde faaliyette olur. Gibi bir cümle kurdu.
    Ben faaliyet başladıktan sonra sendikasyon kredileri, borsaya açılma ve yabancı ortak bulma gibi ümitler de taşıyorum.
    Ytd..hayalimdir.

7. Bilancosu ne zaman gelecek arkadaslar bilen varmi acaba

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yukardaki muhabbete gore reklam ve pazarlama bilincli veya bilinçsiz başladıysa işimiz gerçekten zor. Yazik çok yazık.

Sayfa 512/901 İlkİlk ... 12412462502510511512513514522562612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •