Sayfa 525/901 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 7208 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Peki yeni sermaye 5 milyara yakın olursa birlesmeden sonra bize ne kadar lot verecekler,vermezler ise onlarin sermayesindeki para ne olacak

SM-G988B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Doğan Holding in Doğan Enerji ve İlke Turistik İşletmeleri'ni devralması avantaj mı dezavantaj mı onun muhabbetini yapalım bence. Dün haber çıktıktan sonra aklı selim birisi bu konuda fikir beyan etmedi. Açıkçası yukarda yapilan muhabbetten hiç bir şey anlayamadım. Anlayan varmı onuda bilemiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Doğan Holding in Doğan Enerji ve İlke Turistik İşletmeleri'ni devralması avantaj mı dezavantaj mı onun muhabbetini yapalım bence. Dün haber çıktıktan sonra aklı selim birisi bu konuda fikir beyan etmedi. Açıkçası yukarda yapilan muhabbetten hiç bir şey anlayamadım. Anlayan varmı onuda bilemiyorum.
    şirketten para çıkmayacağına göre en azından olumsuz değil vergisel vs alanlarda tasarruf amacıyla yapıldıysa olumlu ayrıca bu birleşmede defter değerlerimi gerçek değerlerimi olacak bunu bilmiyorum

4. Sonuçta iki şirketin 3 milyara yakın sermayesi var o para ne olacak daha geçen sene enerjide 500 milyondan fazla sermayesi artırıldı.

5. Onların sermayesi kasaya nakit olarak girecekse uçarız ama para bi şekilde buharlasırsa son günlerdeki baskı anlaşıldı

6.  Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Doğan Holding in Doğan Enerji ve İlke Turistik İşletmeleri'ni devralması avantaj mı dezavantaj mı onun muhabbetini yapalım bence. Dün haber çıktıktan sonra aklı selim birisi bu konuda fikir beyan etmedi. Açıkçası yukarda yapilan muhabbetten hiç bir şey anlayamadım. Anlayan varmı onuda bilemiyorum.
    Doğru diyorsun biz sadece tahmin yürüttük
    Konunun uzmanı varsa aramızda, lütfen yazsın.

7.  Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Doğru diyorsun biz sadece tahmin yürüttük
    Konunun uzmanı varsa aramızda, lütfen o yazsın.

8. Sermayede bir değişme artma/azalma yok.. kap haberinde bu belirtiliyor..

Borsa dışı iştirakın borsaya kote olması göreli olarak daha şeffaf bir ilişki sağlayacaktır holdinge..

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/850738

Sayfa 525/901 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •