Sayfa 563/901 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 7208 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Şu ara bundan bir bok olmaz deyip millet satsın diye kağıtda baskı kurardım.

Ha ben speğin bilanço ile kağıdı yüksekten satıp çıkacağına da inanmıyorum o başka,daha bu kağıdın çok ama çok yolu var,daha yeni başladı.Bu ara spek hala en uygun maliyetle toplama derdinde ,kağıt benim aklıma göre hala toplanıyor.

15 gün önce 380 milyon lotla tarihi günlük hacim rekorunu kırarak çıkan kağıt günün yarısı bitmiş hala 13 milyon lotda.Neden o kadar hacimle yükseldi neden aşağı düşürülmüyor,acaba aşağı basılsa kaptırılıcak lotlar bilançoya kadar geri bıktırılıp alınamayacak diye mi düşünülüyor,takvim mi sıkıştı ))))))) Neyse borsa neticede bir oyundur,speğe karşı oynanır genelde,benim oyun teorim böyle,aksine düşünceler de olacaktır elbet

Neyse bunlar ayrıntı,asıl durum 14 ağustosta belli olacak,ben bilançoya göre 15 ağustosta kararımı veririm.Bilanço iyi gelirse spek ne halt yerse yesin benim lot sayım artar ,kağıtda kalma süremi 2025 lere kadar ertelerim))))))))

5. bilanço o kadar önemli değil iyi gelmesi kağıdın belli seviyelerde tutunmasını sağlıyor yatırım bankası milpa arazisi hepsi birer doğan holding çıkaracak olaylar ve bunların hiçbiri fiyatlanmadı ben şahsen bunlardan ayrı sürpriz ses getirecek bir yatırım bekliyorum

6. Bşr dakika, sizin gibi düşünmemesi umut kesilmesi mi oluyor

7. Dohol hikayesine inananlar için %10-15 bir anlam ifade etmez...Bu hikayede her harekete ve her duruma göre pozisyon almak gerek çünkü burası borsa ve herşey değişebilir...Uzun ince bir yoldayız...Kısaca ulaşacağımız yere çok uzağız...

Ytd...

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Derida Yazıyı Oku
    Bşr dakika, sizin gibi düşünmemesi umut kesilmesi mi oluyor
    Sizin düşünceleriniz nedir mesela, umudu falan boşverin, şirket hakkında ,bilanço hakkında,temel analizi konusunda fikirleriniz var mı,yazın belki de bizim fikirlerimiz değişir,forumlar bunun için var.Umut ,iyimserlik, kötümserlik falan duygusal soyut kavramlar somut şeyler yazın da belki biz yanlış düşünüyoruzdur yanlışımızı görmüş oluruz.

Sayfa 563/901 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •