Sayfa 566/902 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 7211 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. 01.06.2020-17.07.2020 arasında yabancı takası artan 5. kagıt dohol...toplam 33 milyon 418 bin 633 lot yakında buralar şenlenir...bilançoya da az kaldı mızrak bakalım ne olacak...

2. Sn hkm sn ,eleko, spyro55; şirketin varlıklarını yere göğe sığdıramiyorsunuz ancak ben haticeye değil neticeye bakıyorum. Uyduruk kıytırık şirketlerin spekülatöru bu hisseleri adeta uçurdu ancak emminim spekülatörü insanları adeta kancer etti , fıtık etti. Keşke zamanımı uyduruk kıytırık hisselerde geçireydim su anda sermayemi 3e 4 e katlamıştım.

Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Sn hkm sn ,eleko, spyro55; şirketin varlıklarını yere göğe sığdıramiyorsunuz ancak ben haticeye değil neticeye bakıyorum. Uyduruk kıytırık şirketlerin spekülatöru bu hisseleri adeta uçurdu ancak emminim spekülatörü insanları adeta kancer etti , fıtık etti. Keşke zamanımı uyduruk kıytırık hisselerde geçireydim su anda sermayemi 3e 4 e katlamıştım.
    O da doğru da zaten uçtuktan sonra yazmanın manası yok ki sn drilling ,marifet uçmadan yazabilmekte.Bir ay sonra kağıt 2.5 üstüne gitse bize de bugün yazdıklarımıza da bakışınız çok değişir.Yanılıyormuyum

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    O da doğru da zaten uçtuktan sonra yazmanın manası yok ki sn drilling ,marifet uçmadan yazabilmekte.Bir ay sonra kağıt 2.5 üstüne gitse bize de bugün yazdıklarımıza da bakışınız çok değişir.Yanılıyormuyum
    Inşaallah dediğiniz gibi olur ancak pazartesi seans açılınca endeks 1 düşerse DOHOL 2 düşecek veya endeks yükselse bizim katır geri geri hareket edecek veya tepki göstermeyecek. Sabir küpü.

5.  Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Sn hkm sn ,eleko, spyro55; şirketin varlıklarını yere göğe sığdıramiyorsunuz ancak ben haticeye değil neticeye bakıyorum. Uyduruk kıytırık şirketlerin spekülatöru bu hisseleri adeta uçurdu ancak emminim spekülatörü insanları adeta kancer etti , fıtık etti. Keşke zamanımı uyduruk kıytırık hisselerde geçireydim su anda sermayemi 3e 4 e katlamıştım.
    doğru bir tespit uyduruk hisseler kazandırıyor bizim borsanın sorunu bu zaten size katılıyorum anlı şanlı şirketleri kapa göndermekle olmuyor bu işler yatırımcı cebine giren paraya bakar patron artık şu hisseye bir el atsın ezikliğinden kurtarsın

Alıntı Originally Posted by Drilling Yazıyı Oku
    Inşaallah dediğiniz gibi olur ancak pazartesi seans açılınca endeks 1 düşerse DOHOL 2 düşecek veya endeks yükselse bizim katır geri geri hareket edecek veya tepki göstermeyecek. Sabir küpü.
    Sn drilling doğru diyorsunuz da ,ne yapalım aklımız var ,yıllarca borsa takip etmişliğimiz var, bilançodan az biraz anlarız, bu saatten sonra momentum borsacılığı, traderlık ,gömlekçilik ,günlükçülük ne derseniz deyin o tarz kağıtları alamam ki,ben o kağıtları alsam uyku tutmaz ,bu düştükçe hiç korkmam alırım.Ama maalesef bizim borsa böyle patron ,spek ne derse o.Bunda oyunu bozacak faktör gavurlar olur,onlar alıyor o çok iyi bir done.Hayırlısı artık.

7. Diğer hisseler uçtu kaçtı diyenler neden dohol’a laf söylüyor anlamıyorum. Kafanıza silah mı dayadı dohol “tutun beni” diye. Çıkın bundan gidin uçan kaçanları alın. Bu sizin seçiminiz şikayet etmeyin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İş yatırımdan demin baktım 2018 de haziranda yabancı payı yüzde 22 ye kadar düşmüş cuma günü yüzde 42.7 idi oran.Yani 2 yıldır gavurlar dohol ile hükümetin barışını zaten satın almışlar.Hala da alıyorlar.

Sayfa 566/902 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •