Sayfa 599/901 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 7208 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Alıntı Originally Posted by beski Yazıyı Oku
    Paranın iç edildiği doğrudur, rakam üç aşağı- beş yukarı olabilir..

Siz de bir araştırın, bakın göreceksiniz ki; akıllara zarar bir şey.

Erbil Gas Plus’da da paralar iç edildi !.

Bu yönleriyle, yatacak yerleri yok bunların da, geride kaldı artık bunlar..

Biz artık arkaya teneke bağladık, önümüze bakıyoz😀

Al-sat tut değildir
    Sn beski bu kağıdın hükümetle probleminin olduğu ve medya kısmının satılmadığı borçlu dönemleri ayrı olarak değerlendirmek lazım.Bence milat iktidarla arasının düzelmesi ve medya satışı ile borçtan kurtulması ile başlamalı.Yeni bir dönem başladı .Arkadaşın dediği rakam 600 milyon euro ,bununüç aşağısı 500 beş yukarısı 700 milyon euro eder.Bu para borsada halka açık şirketlerin yüzde sekseninin piyasa değerinin üstündeki bir rakam.Şimdiki holdingin piyasa değerinin de en az yüzde 70 i eder.Bu kadar para nasıl iç edilir ben çözemedim.
    Şimdi burda sermaye artırımında aktarılan paranın ambalaj şirketi alımında kullanılacağı belli iken ,üstelik bu kap haberi ile yeni bildirilmişken ,bu sermaye artırımı işini hortumlama olarak değerlendirmek ne kadar doğru.Rusya işini bilmiyorum ama bu sermaye artırımının hortum olarak algılanması gibiyse benim aklım o işe ermez.

Ben borsada kağıda sevdalanma işini bilemem.Olabilir bazı yatırımcılar için doğrudur da.Benim aklım temelle çalışır.Bu kağıdın temeli belli ki şu anki yapısı ile çok sağlam.O yüzden burdayım,uzun sürede burada olacağım,hayırlısı artık.

Bir de investingte aynı isimler sabahtan akşama kağıda sövüyorlar.Ben çok sövülen kağıtları severim.

https://www.google.com/url?sa=t&sour...BMOl2I5gKBR4HE

Haber başlığı bu sayın hkm.
    Bu şirket bundan bir kaç yıl önce sembolik bir rakama devredildi.

Olay budur..

Dediğim gibi, önümüze bakıyoruz..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
    e yani ben kobralarımla sevdalanırım sen temelle ve birileri kötüledi diye sevdalanırsın.. sevdalanmanın türlü hali var yani.. niye öyle sevdalanıyorsun diyemezsinki sevda bu

Alıntı Originally Posted by beski Yazıyı Oku
    https://www.google.com/url?sa=t&sour...BMOl2I5gKBR4HE

Haber başlığı bu sayın hkm.
    Bu şirket bundan bir kaç yıl önce sembolik bir rakama devredildi.

Olay budur..

Dediğim gibi, önümüze bakıyoruz..
    Rakam daha düşük,olayın ayrıntılarına da vakıf değilim ne yazsam şimdi olmaz sn beski.Gene de madem aynı gemideyiz daha optimist yazılar beklerdim ,neticede borsa gazoz kapağına oynanmıyor,para bağlıyoruz.Madem hepimiz aynı kağıda inanıyoruz daha iyimser olmak lazım,hortum falan denince insan demoralize oluyor doğal olarak, sn beski bence yakışmıyor.Ayrıntısına vakıf olduğum için bu son sermaye artırımında hortum falan da yok.

Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    e yani ben kobralarımla sevdalanırım sen temelle ve birileri kötüledi diye sevdalanırsın.. sevdalanmanın türlü hali var yani.. niye öyle sevdalanıyorsun diyemezsinki sevda bu
    Yo benim aşka saygım sonsuz.Elbet bu yazınıza tek sözüm olmaz.

Sevda işinin sıkıntısı insan ayrılamaz.Borsada ayrılığa da zamanı gelince hazır olmak lazım.

Sayfa 599/901 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •