Sayfa 600/903 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
    hocam onu bunu bilmem.. 14 ağustos dedin bişey olmadı.. şimdi deadline 14 kasımmı onu de hele?

2. Merril basladı günlük alım satıma.
    Cat alıyor
    Çat satıyor zararına.
    En son karsana dadanmıştı haziranda. Sırf baskılamak için üstten alıp alttan veriyordu milyon milyon.
    Sonra, sonra 1.8 lerden 3.5 lara gitti karsan.
    Merril in bulaştığı tahtayı severim.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Kar var şirket sağlam.Ama bizim borsanın tüm hikayesini şu anda bu hissede görebiliyoruz.Şirketin rasyoları değeri şu bu hepsi anlamsız,kağıtlar birileri isterse gidiyor,istemezse gitmiyor.Maalesef durum bu,borsada işlem yapıyorsak bu realiteyi kabul etmek lazım.Adamlar kağıt gitsin istemiyor,oarası net ve kesin ,biz ne desek ne yapsak boş.
    14 ağustos sonrası düşüncemizi zaten yazmışız.Borsa yatırımı vadeli mevduat değil.İyi bilanço geldi hop kağıt uçacak diye bir şey yok.Borsada it kopuk spek çok olduğundan milleti dökmeden götürmezler kağıtları.Bunda da demek ki bu serseriler kağıdı tam toplayamadılar.Zarar yok,bekleriz ,bilançolar bozulmadıkça burdayız.Bilançolarda aklımızın ermediği işler olursa elbet durum değişir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
    e tamam hocam rasyolar şu bu temel memel anlamsızsa borsa böyle olduğu için bişey söylemeye gerekte yok o zaman. bişey söylemiş olmuyorsun yani.. bizim hissemiz temel olarak sağlam.. doğru.. ama borsa öyle olduğu için hissede ondan böyle vs.. e abi 14 ağustos gibi bir bilanço tarihinede sevdalanmaya gerek yok demekki.. yani rasyolar çok süper taş gibi temel evet.. ama çok önemli gün 14 ağustos.. bizim hortum muhabbetimiz ne kadar gargara ise senin 14 ağustosta o kadar gargara oluyor hocam..
    Son düzenleme : Seavoice; 28-08-2020 saat: 21:55.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
    14 ağustos örtbas edilemez..

emmim beni hortumla dövüyordu..

Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    e tamam hocam rasyolar şu bu temel memel anlamsızsa borsa böyle olduğu için bişey söylemeye gerekte yok o zaman. bişey söylemiş olmuyorsun yani.. bizim hissemiz temel olarak sağlam.. doğru.. ama borsa öyle olduğu için hissede ondan böyle vs.. e abi 14 ağustos gibi bir bilanço tarihinede sevdalanmaya gerek yok demekki.. yani rasyolar çok süper taş gibi temel evet.. ama çok önemli gün 14 ağustos.. bizim hortum muhabbetimiz ne kadar gargara ise senin 14 ağustosta o kadar gargara oluyor hocam..
    Yahu ben ne demişim kağıdın 14 ağustos bilançosu iyi gelecek kağıt gidebilir demişim.E bilanço iyi gelecek kağıt da kesin uçacak diyecek adamın forumda ne işi var.Bilanço iyi geldi gitmedi.E neden gitmedi ,bu hesabı bana mı soruyorsun anlamadım gitti.Bilanço kötü gelse tamam işkembeden sallamışsın bu nasıl bilanço de eyvallah.İşin bilgi kısmında yazdıklarımın arasında hata varsa yazın düzelteyim.Siz hortum dediniz halbuki o para aktarımı hortum değil ambalaj işinde kullanılacak para 24 ağustosta kap da yazıyor.E ya o kapı okumadan eksik bilgi veriyorsunuz o zaman ciddiyetsizlik olur gargara olur,ya da kap ı okudunuz niyetiniz başka ,anlamadım sizin olayı ben.
    Son düzenleme : hkm; 28-08-2020 saat: 23:45.

Forumlar bilgi paylaşımı için var,ben para koymuşum gargara falan yapmam bildiğimi yazarım,yanlış diyen de gelir şurda yanlışsın aslı bu der,yoksa elbet ne olacağını spek bilir.Spek hareket çekmek için bahane arar,bilanço ,arsa satışı, bedelsiz, yabancıya satış şu bu bunlar nedendir,biri bu konularda bilgi verirse eyvallah yoksa hortum şu bu ne bileyim gereksiz işler.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Forumlar bilgi paylaşımı için var,ben para koymuşum gargara falan yapmam bildiğimi yazarım,yanlış diyen de gelir şurda yanlışsın aslı bu der,yoksa elbet ne olacağını spek bilir.Spek hareket çekmek için bahane arar,bilanço ,arsa satışı, bedelsiz, yabancıya satış şu bu bunlar nedendir,biri bu konularda bilgi verirse eyvallah yoksa hortum şu bu ne bileyim gereksiz işler.
    Çocukça boş yapma tespit edilmiş olup Blok listeme yüksek puan ile girdiniz hayırlı olsun...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Sayfa 600/903 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •