Sayfa 604/901 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Neyse herkesin oyun tarzı farklı zaten öyle olmasa borsada işlem olmazdı herkes aynı yönde işlem yapardı sistem kitlenirdi.Hayırlısı artık neticede gözüken o ki temel teknik taktik hepsi kağıt için olumlu ,bakalım artık ,ekmek yedirecek mi yakında görürüz.
    tabi işte 14 ağustosta ralliye çıksaydı, herkes bilanço tarihine odaklanırdı malı götürürdü

2.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    yalan yok ben 122 de 35 bin lotumu emmiye teslim edip stoploss yaptım.. döndüm aylar sonra tepelerden eser miktarda geri aldım.. yani demin dediğim gibi panik stoplossu kullandım.. tekniğe uymadım uysam ohoo malı götürmüştüm abi..
    Emmi hortumlamış işte

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yahu borsada uçacak kaçacak diyenin peşine takılıp kağıt alacak adama benzemiyorsun ama gene de benden sana tavsiye değil ben baban bile sana şu kağıt uçacak dese inanma kendin değerlendir kendi aklınla kağıt al sat.Önce kap oku ondan sonra buraya hortum falan yaz ,yazdığın şey resmen hadi yalan demeyeyim de yanlış bilgi ya bilgisizsin bilmeden yazıyorsun ya da kötü niyetli.Hesap sorma denince önce yıllardır takip ettiğin kağıdın kap bilgilerini takip et ondan sonra hesap sorma işine geliriz.
    Hortum anlayışınız farklı galiba..
    Kapa bildirilince hortum olmaz mı ki..

Hortumu döşeyen kılıfını da hazırlar.
    Trump kulerinden başkayıp ufaktan götürmekte emmim.huylu huyundan..........

Ancak.....Kalanlar da yeter yeğenlerine...

Alıntı Originally Posted by kçkytrmcı Yazıyı Oku
    Hortum anlayışınız farklı galiba..
    Kapa bildirilince hortum olmaz mı ki..

Hortumu döşeyen kılıfını da hazırlar.
    Trump kulerinden başkayıp ufaktan götürmekte emmim.huylu huyundan..........

Ancak.....Kalanlar da yeter yeğenlerine...

Sn kçkytrmcı 24 ağustostaki kap ı okudunuz mu,yapılan tartışmayı anladınız mı.Önce kapı okuyun yapılan tartışmayı gene okuyun anlamazsanız konuyu o zaman anlamadım diye yazın ben size bir özet geçerim konu hakkında.Şimdi cidden açıklamam uzun sürer sıkıldım artık konudan.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn kçkytrmcı 24 ağustostaki kap ı okudunuz mu,yapılan tartışmayı anladınız mı.Önce kapı okuyun yapılan tartışmayı gene okuyun anlamazsanız konuyu o zaman anlamadım diye yazın ben size bir özet geçerim konu hakkında.Şimdi cidden açıklamam uzun sürer sıkıldım artık konudan.
    sıkılmak yok abi ben 3 senedir açıklıyorum hiç sıkılmadım valla.. özetle nedir kaptaki mevzu usta?

Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    sıkılmak yok abi ben 3 senedir açıklıyorum hiç sıkılmadım valla.. özetle nedir kaptaki mevzu usta?
    Onu boşver de sen cidden pazartesi sabahki aylık kapanış 2.12 üstü olursa yolumuz açık mı ne diyorsun.Bu kadar kafa patlatmışsın inanıyorsun bu grafiklere o da kesin.Teknik olarak bu 2.12 işi çok mu önemli.

Alıntı Originally Posted by kçkytrmcı Yazıyı Oku
    https://www.borsazamani.com/haber-do...n-aliyor-21946

Emmi hortumu takmış mı gene

İlk mesaj buydu.Bahse konu haberi sn kçkytrmcı burdan alıntıladı

24 ağustostaki kapta da o hortumlandı denen paranın nerede kullanılacağı yazıyor.

Sayfa 604/901 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •