Sayfa 610/901 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Forumlar değişik bakış açıları için var seavoice ,sen benim sayemde belki değişik bir açıdan baktın olaya ,ben de senin sayende ilk defa teknik açıdan baktım hisseye.Bunlar hep kazanımlardır faydalıdır iyidir.Ne kadar fikir bilgi yazılsa o kadar iyi.Benim hissenette yazılan bir yazıdan etkilenip tamamen kağıtdan çıktığım ya da aldığım çok olmuştur.Seninki daha faydalı diyorsan öyle olsun ne olacak.
    elbette ama senin açın istikrar bulamayan cayro gibi abi.. bir türlü yönüne kitlenemiyorsun.. şüphelisin abi cayro küresi gibi fırıl fırıl dönüyor beynin istikrar yakalamak için.. bi diyorsun investingden bakıyorum ters korelasyon yaparım diyorsun oradan yazılanlara göre, bi diyorsun hissenetten etkilenirim alır satarım vallaha ha diyorsun.. ama olmaz abi böyle.. abi sen tekniğede aynı açıdan bakarsan, birileri çiziktiriyor lan bu fiyatları dersin, paramı teknikle kapmaya çalışıyorlar dersin, yakarsın küreyi arzı allah muhafaza..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    AD ile ortak olmak sırtlan ile ortak olmaya benzer bir süre sonra etrafınızda sırtlan sürümlerini sizi parçalamalarıyla uyanırsınız...

Bunu yaşayarak görmüş bir kardeşiniz...
    İnan veya inanma...

Yoksa bu hisse 10 TL olmuş hiç sırıtmaz...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    bak mesela dfo hocanın açısıda tam oturmamış.. niye? çünkü az darbe yememiş uzun yıllar emmiyle ömrünü geçirmiş.. bi sırtlanlar diyarında yem olma diyor bi 10 tl sırıtmaz diyor.. yani? artık bi 10 tl ile gülemesek bile, sırıtalım eeey AD diyor..

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ha seavoice i ayrı tutuyorum o gaza gelecek adama benzemiyor,ama bu tarz mecralarda yazılanlara bakarak kendi akıl süzgecinden geçirmeden kağıt al sat yapan yapmaya niyetli olan falan varsa tez elden borsayı bıraksın.
    Bak seavoice adım gibi emindim son mesajı yazacağına))))))) Kendi kendime akıl süzgeci falan diye ekleyeyim yanlış anlaşılmasın dedim.Sonra seavoice akıllı bir kardeşimizdir daha evvel yazdık bunları ,önce kendi akıl süzgecin falan dedik ,hatırlar herhalde dedik.Seavoice kardeşim ben 20 yıldır borsadayım,batmadığımıza göre hala oyuncu olduğumuza göre vardır kendimize göre yöntemlerimiz sen beni düşünme,sıkıntı olmaz.Ama son mesajına üzüldüm sen yazdıklarından daha fazlasısın veya olmalısın.Ha buralarda (haşa kendimi kastetmiyorum,bilgelik bana çok uzak ),akıl dolu paylaşımlar yapan bilge forumdaşlarımız var aman onların yazdıklarını çok dikkatli oku,naçizane tavsiyem haddim olmayarak tabi.

Tekniğe çok inanıyorsun ,emeğin var bilgin var ,kutsalını tartışmak bile aklıma gelmez.Zaten teknik falan anladığım bildiğim inandığım konular değil.Bunca yıldır borsada teknik falan izlemeden idare ediyorum,bundan sonra da sıkıntı olmaz.

2 yıl önce işyatdaydım.Kalvin diye bir arkadaş gelmişti.Her gün grafik koyuyor şurayı kırarsa şu bu bir sürü şey yazıyor.Yahu bu bir fon her gün spk dan fonun değerini öğreniyorsun içinde eurobond altın öst falan var değeri bunlara bağlı.Olayın grafikle ne alakası var dedim dinletemedim.Teknikçi olunca tabi başka bir dünyanın adamı olunuyor ,değişik bir gözlükle bakıyorlar her şeye.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
    hocam sen işi iyice maddi alemden manevi aleme taşıdın.. inanç, kutsal ne yaptın abi.. bu gece senin lotların için istiareye yatacam.. yüce rabbim diyecem, hkm kulunun lotlarına zeval verme onları abad et, kobraların şerrinden koru onları ya rabbi diyecem..

Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    yalan yok ben 122 de 35 bin lotumu emmiye teslim edip stoploss yaptım.. döndüm aylar sonra tepelerden eser miktarda geri aldım.. yani demin dediğim gibi panik stoplossu kullandım.. tekniğe uymadım uysam ohoo malı götürmüştüm abi..
    Bak tekniğe inanmasaydın belki de 1.22 de o stop losu yapmayacaktın ,bir de böyle düşün olayı.

Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    hocam sen işi iyice maddi alemden manevi aleme taşıdın.. inanç, kutsal ne yaptın abi.. bu gece senin lotların için istiareye yatacam.. yüce rabbim diyecem, hkm kulunun lotlarına zeval verme onları abad et, kobraların şerrinden koru onları ya rabbi diyecem..
    Allah razı olsun allah ne muradın varsa versin seavoice kardeşim,dünya senin gibi kalbi temiz insanların yüzü suyu hürmetine ayakta,şimdi ne desem bilemedim,duygulandırdın beni,allah senin de gönlüne göre şeetsin her konuyu.

Sayfa 610/901 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •