Sayfa 652/903 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 5,209 - 5,216 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Sıktı artık bu uyuz kağıt.Bu hafta temizleyeceğim bu uyuzu...

2. Kısa vade için..
    Dün yapı kredinin 10 trilyon liralık satışı vardı.
    Tahta bunun etkisini bugün gördü.
    Bugün ise alıcılar dağınık.
    Satıcılar toplu.
    Zirvesine yakın fiyatlardan işlem gören hisse buralarda tutunmalı.
    Yapıyı takibe devam. Bugün azıcık almış.
    Yetmez.

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Şimdi kasada 500 milyon dolar olduğunu varsayalım.Yüzde 1 arttı dolar ,bu bilançoda 5 milyon dolar kar yazdı demektir.Yani durduğu yerde kılını kıpırdatmadan 38 milyon kar yazdı demektir.Şu ara faaliyet karı önemli diyen arkadaşlar var,ben böyle düşünmüyorum.Kaosun göbeğindeyiz.Hangi işte dolar artışındaki kar olabilir ki.Şu ara paradan para kazanmak en kolayı en mantıklısı.Holdingte bunu yapmış,nakte geçmiş,durduğu yerde sermayesi artıyor,arada kelepir şirket buldu mu alıyor.Bence dohol tarihindeki en güzel zamanlarından birini yaşıyor.Ha emminin pijama ile başbakan karşıladığı zamanlar müstesna elbet.
    Şimdi her gün dolar artıyor.Artışın duracağını düşünen yok da yüzdesel olarak artış tahminleri değişiyor.Her dolar artışında yukardaki hesabı düşünün arkadaşlar.Bu hengamede doların artışı sayesinde karımız her gün coşuyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,005
    Sayın Sermaye Piyasaları Kurulu Başkanlığı'na;

Burada doların yönü hakkında, kesin/kati ve aksinin düşünülmediği bir yönlendirme ifade edilmektedir.

İlgili tüm kurumları, ülkemizin ekonomisine dinamit koymak isteyen bu güruhun bertaraf edilmesi konusunda, gerekli hassasiyetin gösterilmesi hususunu önemle arz ederim..

Saygılarımla,
    Seavoice

@RTErdogan
    @iletisim
    @TC_icisleri
    @spkgovtr
    @HMBakanligi
    @adalet_bakanlik

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Şimdi her gün dolar artıyor.Artışın duracağını düşünen yok da yüzdesel olarak artış tahminleri değişiyor.Her dolar artışında yukardaki hesabı düşünün arkadaşlar.Bu hengamede doların artışı sayesinde karımız her gün coşuyor.
    470 milyon vardı-116 milyon dünkü hortum= 354milyon.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    Sayın Sermaye Piyasaları Kurulu Başkanlığı'na;

Burada doların yönü hakkında, kesin/kati ve aksinin düşünülmediği bir yönlendirme ifade edilmektedir.

İlgili tüm kurumları, ülkemizin ekonomisine dinamit koymak isteyen bu güruhun bertaraf edilmesi konusunda, gerekli hassasiyetin gösterilmesi hususunu önemle arz ederim..

Saygılarımla,
    Seavoice

@RTErdogan
    @iletisim
    @TC_icisleri
    @spkgovtr
    @HMBakanligi
    @adalet_bakanlik
    Aslında bu ALGI VE YÖNLENDİRMELER 3 kuruşluk şahsi küçük karlar için yapılmakta..
    Bu tür yönlendirmelere itibar etmemek lazım.
    Tabi ki gereken de yapılmalı..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben sn Berat Albayrak gibi rekabetçi kurun gerekli olduğuna inanıyorum.O yüzden kurun bir miktar yükselmesinin ithalat ihracat dengemiz açısından faydalı olacağını düşünüyorum.Sn Berat Albayrağın tv programında belirtmiş olduğu düşünceye tamamen katılıyorum.Yukardaki entrym deki düşüncelerim devam ediyor,silmek için de neden görmüyorum.Sanıyorum hissenet de yazdığımız yazılar hakkında hukuki başvurular yapılmış veya yapılacak.Maalesef mesleğim nedeniyle hukuki konuları haklarımı,haklarımı aramayı çok ama çok iyi öğrenmek zorunda kaldım.Hukuki sistemi çok ama çok iyi bilirim.Alenen şahsıma küfür edilmiş olmasına rağmen moderatörün ilgili entry i silmesi nedeniyle gereken cevabı veremediğim forum mensubuna hukuki olarak böyle bir mecrada hakaret ve küfürün bedeli konusunda bir avukata acilen danışmasını öneririm.Artık hukuken ihtilaflı olacağımızdan bu konudaki bu topiğe yazdığım son yazı bu olacaktır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Çok anlamsız gereksiz tartışmalar,
    3 kuruş para kazanacağız gülerek eğlenerek izlemek varken,
    Tartışma ortamına ne gerek var anlayamıyorum.
    3 günlük dünyada,salgın doneminde yarın ne olacağımız belli değil,kalp kırmaya gerek yok.

CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Sayfa 652/903 İlkİlk ... 152552602642650651652653654662702752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •