Sayfa 657/901 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. AD medyaya girmemelidir EN AZINDAN DOHOL bünyesinde girmemeli girecekse illa zarar edecem derse kendi şahsi geçmişte bizden cukkaladıkları (HURRİYET Rusya irak erbil aytemiz barajlar) paralarla yapsın...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Şimdi kasada 500 milyon dolar olduğunu varsayalım.Yüzde 1 arttı dolar ,bu bilançoda 5 milyon dolar kar yazdı demektir.Yani durduğu yerde kılını kıpırdatmadan 38 milyon kar yazdı demektir.Şu ara faaliyet karı önemli diyen arkadaşlar var,ben böyle düşünmüyorum.Kaosun göbeğindeyiz.Hangi işte dolar artışındaki kar olabilir ki.Şu ara paradan para kazanmak en kolayı en mantıklısı.Holdingte bunu yapmış,nakte geçmiş,durduğu yerde sermayesi artıyor,arada kelepir şirket buldu mu alıyor.Bence dohol tarihindeki en güzel zamanlarından birini yaşıyor.Ha emminin pijama ile başbakan karşıladığı zamanlar müstesna elbet.
    Dolar artmaya devam ediyor.Bu entry de bir hesap yapmıştım arkadaşlar.Bu hesabı bence hep göz önünde bulundurmak lazım.Dolar bugün yüzde 1.63 artmış.Yani 8 milyon dolar kar artışı,yani tek günde 60 milyon TL kar artışı.Bu kriz zamanında çok ama çok iyi bir durumdayız arkadaşlar.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Dolar artmaya devam ediyor.Bu entry de bir hesap yapmıştım arkadaşlar.Bu hesabı bence hep göz önünde bulundurmak lazım.Dolar bugün yüzde 1.63 artmış.Yani 8 milyon dolar kar artışı,yani tek günde 60 milyon TL kar artışı.Bu kriz zamanında çok ama çok iyi bir durumdayız arkadaşlar.
    Kasa da 500 milyon dolar yok.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by apcatiar Yazıyı Oku

6 aylık bilançoda nakit artı dövize endeksli bono miktarı 750 milyon USD net döviz pozisyonu ise DMC satışından gelen parayıda eklersek 600 milyon USD

5. DOHOL ü ....$...+...€...= bilançoda kur karı basitliğine indirmek çok büyük YANILGIDIR..

Ortakların pek çoğu bu basitlikteki yorumlarda olması manidar geliyor bana...
    Holdingi tefeci gözüyle bakmaktalar bence..
    SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. https://www.borsazamani.com/haber-tr...-kazandi-22607

EMMİM HERKEZİ KAZANDIRIYOR...
    SIRA BİZDE

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by apcatiar Yazıyı Oku

Doğru haklıymışsınız kasada 500 milyon dolar yokmuş,daha fazlaymış ben yanılmışım.Bizde ne zaman döviz fazla yükselse bütün analistler döviz fazlası şirketleri araştırırlar öneririrler,aksine döviz borcu olan şirketlerden çıkış önerilir,herkes bilançodaki net yabancı pozisyonuna bakar.Bizim şirketin kasası dolar dolu,ne yorum yapacağız ki ,durum iyi diyoruz,ne diyelim yani kötü mü diyelim.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Doğru haklıymışsınız kasada 500 milyon dolar yokmuş,daha fazlaymış ben yanılmışım.Bizde ne zaman döviz fazla yükselse bütün analistler döviz fazlası şirketleri araştırırlar öneririrler,aksine döviz borcu olan şirketlerden çıkış önerilir,herkes bilançodaki net yabancı pozisyonuna bakar.Bizim şirketin kasası dolar dolu,ne yorum yapacağız ki ,durum iyi diyoruz,ne diyelim yani kötü mü diyelim.
    470 milyon vardı 136 milyonu DHI ya aktardı. DMC den geleni ekleyebiliriz.

Sayfa 657/901 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •