Sayfa 668/901 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 7208 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. Sizi alıntılayarak cevaplamam biraz kendi adıma özeleştiri idi, Marttan beri , evveliyatı da var çok fazla güvendim bu kağıda. teknik anlamam, bekliyorum, uçan kaçan hisseler değildi, kastettiğim. öngöremememdi birçok şeyi, tercihlerinize bir şey demiyorum .

Alıntı Originally Posted by Derida Yazıyı Oku
    Sizi alıntılayarak cevaplamam biraz kendi adıma özeleştiri idi, Marttan beri , evveliyatı da var çok fazla güvendim bu kağıda. teknik anlamam, bekliyorum, uçan kaçan hisseler değildi, kastettiğim. öngöremememdi birçok şeyi, tercihlerinize bir şey demiyorum .
    Sn derida borsa yeşilken bunu kırmızı yakmak için bir yerlerini yırtıyorlar,bilançoya kalmış 2 hafta nedir bu sıkıntı di mi.Neden bu kadar zorluyorlar.Ben bunu yünsada,klimasanda,güneş sigortada hep gördüm,aşağıda tutmak için çok çaba varsa olay çok kopuyor.Yazdığım kağıtlarda genelde hareketin ortalama yarısında çıktım.Bunda da benzeri bir durum görüyorum,borsa yeşilken bu kırmızı olunca aslında seviniyorum,bu bence önemli bir gösterge ,herkes bu kağıtdan bir halt olmaz şeklinde düşünsün diye zorluyorlar gibime geliyor.Tabi neticede burası borsa belki de yanılıyorumdur,göreceğiz artık.

3. farklı düşünceleriniz için teşekkürler. (Son bölüm için )

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn derida borsa yeşilken bunu kırmızı yakmak için bir yerlerini yırtıyorlar,bilançoya kalmış 2 hafta nedir bu sıkıntı di mi.Neden bu kadar zorluyorlar.Ben bunu yünsada,klimasanda,güneş sigortada hep gördüm,aşağıda tutmak için çok çaba varsa olay çok kopuyor.Yazdığım kağıtlarda genelde hareketin ortalama yarısında çıktım.Bunda da benzeri bir durum görüyorum,borsa yeşilken bu kırmızı olunca aslında seviniyorum,bu bence önemli bir gösterge ,herkes bu kağıtdan bir halt olmaz şeklinde düşünsün diye zorluyorlar gibime geliyor.Tabi neticede burası borsa belki de yanılıyorumdur,göreceğiz artık.
    Aynen burası borsa...

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Corona dibinden beri akıl ve mantıkla izah edilemeyecek hareketler oluyor.
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ben kağıdın baskılanmasından memnunum.Bir yerden biraz para gelecek.Bilançoya kadar para gelmezse,ucuzdan alamam gibime geliyor.2.50 altı ben sürekli lotumu artırırım.Dolar her gün artacak gibi duruyor,neticede akıl var mantık var,borsada başka hangi kağıda para yatırılır ki.Altınlarımı da çok bozmak istemiyorum,onda da baya beklentim var ,her gün ikilemde kalıyorum.
    CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Corona dibinden beri akıl ve mantıkla izah edilemeyecek hareketler oluyor.

CPH1909 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Orası da doğru elbet de corona dibinde 1.44 ,bugün 2.43 fena değiliz sn varyemez.Yapacak fazla da bir şey yok, göz göre bu fiyatlardan satıp çıkacak halimiz yok,bekleyeceğiz artık,önce 9 aylık bilanço,sonra banka,sonra aktarılan 100 küsur milyon euro ile alınacak yeni şirket,dolar artarsa 12 aylık bilanço falan bekleyeceğiz artık .

Sıkılanlar için borsada 400 küsur kağıt var,kumarhanemizde fırsatlar bitmez,hizmetde sınır tanımayız ))))))))

8. Yapı bugun ak ve garanın satışlarına karşı aslanlar gibi mücadele ederek 4 mly lotla günü kapattı.
    Çarşamba takas çıktısı önemli.
    Bu satış kiminmiş. Baskı kimden gelmiş göreceğiz.
    Biz yapının tarafındayız ezelden beri.

SM-J415F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 668/901 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •