Sayfa 672/901 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 7208 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Sn beskinin yaptığı hesabı yeni kurlarla yapınca ilk iki kalemi toplayınca oluşan rakam,2.37 kapanışla hesaplanan şirket değeri ile eşit oluyor.Kalan altta yazdığı her şey bedava ))))))

2. Ceo konuşur biraz kımıldar dedik, yine nal topladı.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bugün bloom de dohol ceosu konuştu.Sunucu mükemmel sorular sordu.Misal döviz pozisyonunu sordu,söylersem etik olmaz dedi,yatırım planlarınız nedir diye sordu ,söylemem doğru olmaz dedi yani ser verdi sır vermedi.Net olarak ne kadar dövizi var sn spyro,sizin bilginiz daha iyi bu konuda.
    daha öncede söylemiştim 6 aylık bilançoda 750 milyon USD nakit ve dövize endeksli bono var birde bunların faizi varki onu hesaba katmıyoruz DMC satışından gelen parayla birlikte net döviz pozisyonu 600 milyon USD bu arada şirket faaliyetlerinden gelen naktide dövize çeviriyorsa daha fazlada olabilir para dövizde giderler Türk lirası birde ordan kazanç var bütün bunlara rağmen bu fiyatlarda tutabilmeleri ayrı bir başarı

Alıntı Originally Posted by apcatiar Yazıyı Oku
    Ceo konuşur biraz kımıldar dedik, yine nal topladı.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hıyar herif bir şey demedi ki,onu demem uygun olmaz bunu demem uygun olmazla bilgi mi verilir.En azından net döviz pozisyonumuz iyi falan de.6 aylık bilanço halka açık orda yazıyor herşey dedi çıktı,hıyar o bilançoya bakma imkanı olmayanları bilgilendirmek için tv desin zaten.

Alıntı Originally Posted by spyro555 Yazıyı Oku
    daha öncede söylemiştim 6 aylık bilançoda 750 milyon USD nakit ve dövize endeksli bono var birde bunların faizi varki onu hesaba katmıyoruz DMC satışından gelen parayla birlikte net döviz pozisyonu 600 milyon USD bu arada şirket faaliyetlerinden gelen naktide dövize çeviriyorsa daha fazlada olabilir para dövizde giderler Türk lirası birde ordan kazanç var bütün bunlara rağmen bu fiyatlarda tutabilmeleri ayrı bir başarı
    Sn spyro bir de ilgimi çeken bir durum var,iş yatırımın 9 aylık bilançoları incelediği bir rapora baktım dohol yok,diğer şirket analizi yapanlar arasında da hiç doholü inceleyen görmedim.Yani borsada net nakit dövizyonu bu kadar pozitif 5 şirket ya vardır ya yoktur,doların bu artışına rağmen bu holding hakkında neden herkes 3 maymunu oynar çözemedim.Aranızda doholun 9 aylık bilançosu hakkında tahminde bulunan bir rapor ,yorumcu falan gören bilen var mı.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn spyro bir de ilgimi çeken bir durum var,iş yatırımın 9 aylık bilançoları incelediği bir rapora baktım dohol yok,diğer şirket analizi yapanlar arasında da hiç doholü inceleyen görmedim.Yani borsada net nakit dövizyonu bu kadar pozitif 5 şirket ya vardır ya yoktur,doların bu artışına rağmen bu holding hakkında neden herkes 3 maymunu oynar çözemedim.Aranızda doholun 9 aylık bilançosu hakkında tahminde bulunan bir rapor ,yorumcu falan gören bilen var mı.
    sebep belli kağıt ummadığımız kadar toplu ve patronun kontrolünde diğerlerinin elinde pazarlayacak mal yok demekki ve rapor yazmamaları çok iyi

7. Bence toplu degil. Çünkü toplu hisse bir ayda çıktığı yerden bir günde geri gelmez. Öyle milyar lotluk hisseyi toplamak kolay degil.
    Tahminim elinde milyonluk lotlar bulunduran bireysel yatırımcıları dökmek. Cümkü hisse yukarı isteksiz gidiyor. Düşerkende müthiş bir istek var.
    Gördüğüm bu.

Alıntı Originally Posted by ypartal Yazıyı Oku
    Bence toplu degil. Çünkü toplu hisse bir ayda çıktığı yerden bir günde geri gelmez. Öyle milyar lotluk hisseyi toplamak kolay degil.
    Tahminim elinde milyonluk lotlar bulunduran bireysel yatırımcıları dökmek. Cümkü hisse yukarı isteksiz gidiyor. Düşerkende müthiş bir istek var.
    Gördüğüm bu.
    Niye öyle olsun,asıl toplu kağıtlarda yukarı aşağı hareketler sert olmaz mı.Misal kağıdı toplama derdinde olan biri aşağı sert bassa ve yukarı gideceğini bilse lot kaptırırım diye korkmaz mı,veya lotların çoğu elinde olmadan yukarı çeksen kafana mal yerim diye korkmazmısın.Benim aklıma göre bence baya baya toplanmış.

Sayfa 672/901 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •