Sayfa 875/903 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885 ... SonSon
Arama sonucu : 7220 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. 6.45 geçtikçe agah egendi satıyor herhalde
    borsanın en adi kağıdına bulaştım sanırım...yönetim uyuyor mu..ytd

2. Birçok kağıt günde %7/8 yaparken bu mehter takımı gibi...Borsalar iyide gidiyor, ters bi durumda paldır küldür verirler.Cok çapsız çok.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Danaları anasını geçecek nerdeyse🧿
    Çan termikle odaş gibimi olcak bakalım😂

4. Endeks düzeltme yapmadan dohol kendi düzeltmesinide yaptı. Bazı hisseler her gün tavan. İlginç fiyatlamalar oluyor. Dohol e güvenenlerin bu aralar sinirleri epey bir gerilmiştir.
    Endekse düzeltme gelince bakalım dohol ne yapacak. Son dönemdeki hareketten yatırımcısı maalesef bir şey alamadı. Düşüşte yatırımcının elindeki de gitmez umarım. Ytd...

5. Bedava kağıt var...
    Az izin verseler 9tl
    Salsalar 13...

Sırtı sıvazlansa 17...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6. Yorumum buydu birkacgun önce.Bu kadar çapsız omurgasız bir kağıt yoktur herhalde.Sanirsin 60 TL de realizasyon yapıyor...Hektas dan damı utanmiyorsun ve spek..Mazlumların ahi birgün alır elindekileri yaz bı yere
     Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Birçok kağıt günde %7/8 yaparken bu mehter takımı gibi...Borsalar iyide gidiyor, ters bi durumda paldır küldür verirler.Cok çapsız çok.

gwınd gözden uzak tutulmasın

8. Maesef tahtada olanların sinirleri her gün geriliyor. Borsa sürekli yukarı giderken hiçbir hareket yok. Sadece 6 - 7 senet sürekli yukarı tavan veya tavana yakın. Nasıl bir piyasa anlam veremiyorum. Bu böyle dururken bazıları da olması gerekenin 20 - 30 katında işlem görüyor. Ne anladık ki endeksin yükselmesinden, sabır... Ytd...

Sayfa 875/903 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •