Sayfa 243/901 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 7206 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by redk!t Yazıyı Oku
    Tam demek istediğimi söylediniz zaman/fiyat endeksinde devam eden çizikler ile biz artışta olsaydı bugünlerde 2.xx leri geçmiş olacaktık demi.
    aynen.. fiyat artışına devam edip o çizgiyi o zamanda kırsaydık, şu an hangi restoranda birbirimize yemek ısmarlayacağımızı konuşurduk..

https://www.hisse.net/topluluk/showt...02137#post3102
    29.01.2019 tarihinde eski topikte paylaştığım XHOLD/DOHOL korelasyon grafiği üstteki linkte..
    Aşağıdaki ise güncel durumu...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Ben siz beklerken ses etmiyorum zaten. Sadece sinirlendiğim olay hisse geri alım için parayı ayırdın bari al sahip çık hani düşsse bile en azından arkamızda diyelim şirketimiz. Mesela kafein hissesine sahip çıktı yanlış değilse 3 gün önce geri alım yada temettü verelim diye konuşuyoruz dedi hisse hop %10 aldı gitti. Sasa patron baktı kıyım var girdi hisse geri alımı yaptı kağıt ilk arttı sonra stabile bağladı. Onu kasttetim ben. Galiba bu geri alım olarak ayrılan akçeleri de kullanacak şirket bu denli bir yatırım olacak diye tahmin ediyorum.
    Ayrıca herkes için bilançoda borç ödeme ve vergi ödeme vardı. Bunları inceleyen oldu mu bu kadar zararın sebebi onlar mı?
    Sinekten yağ çıkartıp en ucuzundan satın alacaklardır...
    Emmiden kolay para kazanılmaz,yeğenlerine bile koklatmaz...
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
     Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    aynen.. fiyat artışına devam edip o çizgiyi o zamanda kırsaydık, şu an hangi restoranda birbirimize yemek ısmarlayacağımızı konuşurduk..
    Tabiki tavuk dünyası
    Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma,Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma,Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir unutma...

5.  Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Tabiki tavuk dünyası
    Bence bodrum marinaya gidelim orası da bizim. Aytemizden akaryakıt alalım orada kalalım yemekleri yiyelim. Ama bir an önce 2 lere gelsin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    4,006
    Bence bodrum marinaya gidelim orası da bizim. Aytemizden akaryakıt alalım orada kalalım yemekleri yiyelim. Ama bir an önce 2 lere gelsin
    Bodrum ateş pahası,çok tutar,lahmacun yesek 40 lira.40 Liraya 25 lot dohol alınır.
    Bende yok o kadar para...

7.  Alıntı Originally Posted by varyemez Yazıyı Oku
    Bodrum ateş pahası,çok tutar,lahmacun yesek 40 lira.40 Liraya 25 lot dohol alınır.
    Bende yok o kadar para...
    Sn Varyemez hedefleri büyütün yahu belki küçük isteklerden bu yükselmiyor. Duamızı 40 liraya 5 lot alırız diyecek zamanlara getirin. O zaman emin olun altınlı lahmacun yersiniz

Sayfa 243/901 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •