Sayfa 863/902 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873 ... SonSon
Arama sonucu : 7209 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: DOHOL - Doğan Holding

1. *Karel: Turkcell'in 58 ilde arıza müdahale, bakım-onarım ve kurulum hizmetlerini içeren Bölge Çözüm Ortaklığı teklifimizin uygun bulunduğu ve 23.08.2022 tarihi itibarıyla sözleşme görüşmelerine başlanacağı Tarafımıza iletilmiştir
    .
    Başka bir holdingin iştiraki olsa uçmuştu.
    .
    Syg
    .
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Yarın bir gün arsanın satış haberi gelirse aniden mesela 200 milyon dolar diye. İşte bu sebepten ayrılmam.

Gesendet von meinem SM-S901B mit Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by Marluk Yazıyı Oku
    Yarın bir gün arsanın satış haberi gelirse aniden mesela 200 milyon dolar diye. İşte bu sebepten ayrılmam.

Gesendet von meinem SM-S901B mit Tapatalk
    Mesela derken mantıksal verilere dokunuyor mu Sayın Marluk? Rayiç değerler hakkında bilgim yok.

4. Hay maşallah 🧿

5. Bu fiyatlar açıkça söyleyeyim beklentimin bu ay için üstünde oldu ama endekse bakınca bu fiyatın daha da ucuz kaldığını görüyorum
    Bu kağıdın hakkının 1 USD civarı olduğunu düşünüyorum ama bir türlü gelemiyor oralara..seçim tarihi ve seçim sonucu beklentileri belki hareket getirir.Holding alımları ile seçim sonrasına yatırım yapıyor gibi...göreceğiz
    YTD

6. Pendikteki araziye .....125 milyon dolar versem......!!!!!!!!!!!!!!!!!...............

7. mipaz araziyi sattıktan sonra.....gelen parayı mipaz ne yapar.....!!!!!!!!!!!!

8. 2000 dönüm arazi.....M2 bin tl civarı....!!!!!!!!!!!!!!!..........

2.5 milyar tl....edermi....bugün yarın haber gelirmi......!!!!!!!!!!!!...........??????????.... ........

Sayfa 863/902 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •